صفحه نخست    اخبار سایت    ۱۴۰۱/۸/۸

ارسال فوری حواله ارزی به آمریکا به روش ( سوئیفت,زل,وایر و چک )

 اخبار سایت    ۱۴۰۱/۸/۸  چاپ
ارسال فوری حواله ارزی به آمریکا به روش ( سوئیفت,زل,وایر و چک )

اگر قصد انتقال پول به کشور آمریکا را دارید و هنوز در انتخاب یک صرافی مطمئن و سریع تردید دارید صرافی ستین به شما کمک میکند تا بتوانید حواله خود را به مقصد آمریکا با کمترین نرخ و کارمزد و در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید . گروه مالی صرافی ستین با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های ارزی کلیه انتقالات شما را در مسیری امن و مطمئن و بدون واسطه انجام میدهند .

 

حواله آمریکا با دو منشاء داخلی و خارجی توسط صرافی ستین انجام میشود .

 

1- حواله منشاء داخلی چیست ؟

در این روش پول از داخل خود آمریکا به حساب مقصد واریز میشود و با توجه به مبلغ حواله به یکی از روشهای وایر,زل یا چک واریز پول صورت میگیرد که اصولا برای مبالغ بالای 10.000 دلار واریز به صورت چک میباشد و برای مبالغ کمتر از 10.000 تا به صورت وایر و زل انجام میشود . مدت زمان انجام حواله در روش داخلی دو تا پنج روز کاری با توجه به حجم حواله ها میباشد .

 

2- حواله منشاء خارجی چیست ؟

در این روش پول از خارج از آمریکا به صورت سوئیفت یا حواله TT انجام میشود و طی یک الی دو روز کاری این حواله قابل انجام میباشد و در مواردی که امکان ارسال پول از داخل آمریکا نباشد میبایستی به صورت سوئیفت حواله انجام شود . البته انتخاب روش ارسال حواله توسط مشتری انتخاب میشود و به هنگام ثبت درخواست میتوانید منشاء ارسال حواله را انتخاب کنید .

حائر اهمیت میباشد برای حساب های شرکتی از داخل آمریکا امکان واریز نیست و حتما میبایستی به صورت سوئیفت حواله انجام شود .

فقط برای حساب های شخصی امکان واریز پول از داخل آمریکا وجود دارد .

واریز به کلیه بانک های چیس,ولز,بانک آف و ... قابل انجام است .

 

اگر قصد انتقال پول به آمریکا دارید میتوانید به صورت آنلاین در سایت صرافی ستین درخواست خود را ثبت کنید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید .

با سپاس

گروه مالی صرافی ستین