صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به انگلستان | قیمت حواله پوند به انگلیس

اِنگلستان کشوری است که بخشی از پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است . انگلستان پراهمیت‌ترین بخش بریتانیاست که نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر را تشکیل می‌دهد. انگلستان وسیع‌ترین، پرجمعیت‌ترین و ثروتمندترین کشور پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی می‌باشد و پایتخت آن شهر لندن است.
انگلستان از شمال با اسکاتلند و از غرب با ولز هم‌مرز است. مرزهای آبی این کشور در شمال غرب دریای ایرلند، در جنوب غرب دریای سلتی و در شرق دریای شمال است و در جنوب نیز کانال مانش آن را از اروپای قاره‌ای و کشور فرانسه جدا می‌کند.
انگلستان دارای بیش از یکصد جزیره کوچک و بزرگ است که از جمله آن‌ها می‌توان به جزیره وایت و جزیره من اشاره کرد. شهر لندن پایتخت انگلستان و در عین حال پایتخت بریتانیا است. پرآب‌ترین رود انگلستان، رود تیمز است که از میان شهر لندن می‌گذرد و به دریای شمال می‌ریزد.

 انگلستان یکی از کشورهای مهمی می باشد که ایرانیان زیادی در سال به این کشور مهاجرت میکنند که اغلب به زندگی,تجارت و تحصیل مشغول هستند از این رو مبادلات مالی بین ایران و انگلستان از گذشته تا به امروز حائز اهمیت بوده و با توجه به تحریم های بانکی امکان ارسال پول فقط از طریق صرافی و شرکت های خدمات ارزی امکان پذیر میباشد از این روز صرافی ستین مسیری سریع و مطمئن را جهت انتقالات پول به انگلستان برای هم وطنان عزیز ایجاد کرده است.

 

پرسش های متداول:

به چه بانک ها و حساب هایی در انگلیس میتوان پول حواله کرد ؟

به اغلب بانک های انگلستان امکان ارسال حواله پوند وجود دارد که در زیر به معرفی برخی از بانک های معروف خواهیم پرداخت و به کلیه حساب های شخصی,شرکتی و دانشگاه امکان انتقال حواله به صورت منشاء داخلی انگلیس انجام می شود. 

انتقال حواله پوند به بانک بارکلیز انگلیس :

بانک سرمایه‌گذاری بارکلیز (انگلیسی: Barclays Investment Bank) شرکت سرمایه‌گذاری بریتانیایی است، که در سال 1997 توسط بانک بارکلیز تأسیس شد.بارکلیز یکی از بانک های مطرح انگلیس میباشد و امکان ارسال حواله به این بانک توسط صرافی ستین امکان پذیر می باشد.

 

 انتقال حواله پوند به بانک لویدز انگلیس :

لویدز بانک (به انگلیسی: Lloyds Bank) بانک بریتانیایی است، که به‌عنوان بازوی خدمات بانکداری لویدز بانکینگ گروپ بر ارائه خدمات بانکداری خرد، بانکداری سرمایه‌گذاری و خدمات بیمه متمرکز می‌باشد.
لویدز بانک در سال 1765 توسط جان تایلور و سامپسون لوید، در بیرمنگام تأسیس شد و در حال حاضر یکی از 4 بانک بزرگ تسویه وجوه در بریتانیا به‌شمار می‌آید. شعبه مرکزی این بانک در شهر لندن قرار دارد.

 انتقال حواله پوند به اچ اس بی سی بانک انگلیس :

اِیچ‌اس‌بی‌سی (به انگلیسی: HSBC، مخفف Hongkong and Shanghai Banking Corporation) گروه بانکداری بریتانیایی است، که در زمینه ارائه خدمات بانکداری خرد، بانکداری اختصاصی، بانکداری شرکتی و بانکداری سرمایه‌گذاری، مدیریت سرمایه‌گذاری و مدیریت ثروت، کارت‌های اعتباری و وام‌های مسکن فعالیت می‌کند.
بانک ایچ‌اس‌بی‌سی در سال 1865 توسط بانکدار اسکاتلندی توماس ساترلند، در هنگ‌کنگ که از مستعمرات بریتانیا بود، تأسیس شد و اکنون به‌عنوان یکی از بزرگترین بانک‌های جهان شناخته می‌شود.

 

 انتقال حواله پوند به هالیفکس بنک انگلیس :

هالیفکس بنک (انگلیسی: Halifax) شرکت خدمات مالی و بانکداری بریتانیایی است، که در سال 1853 تأسیس شد.

انتقال حواله پوند به رویال بانک اسکاتلند :

رویال بانک اسکاتلند (انگلیسی: Royal Bank of Scotland; گیلی اسکاتلندی: Banca Rìoghail na h-Alba) به اختصار آربی‌اس (به انگلیسی: RBS) شرکت خدمات مالی و بانکداری اسکاتلندی است، که در زمینه ارائه خدمات بانکداری خرد، بانکداری شرکتی، بانکداری سرمایه‌گذاری، مدیریت سرمایه، سرمایه‌گذاری و خدمات بیمه فعالیت می‌نماید.
بانک سلطنتی اسکاتلند در سال 1727 راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای بیش از 700 شعبه است که عمدتاً در کشور اسکاتلند بوده، اگرچه در تمامی شهرهای اصلی و بزرگ انگلستان و ولز نیز دارای شعبه می‌باشد. آربی‌اس بزرگ‌ترین بانک اسکاتلند است.

 

انتقال حواله پوند به نات وست انگلیس :

نات‌وست (گیلی اسکاتلندی: NatWest) شرکت خدمات مالی و بانکداری اسکاتلندی است، که در سال 1968 تاسیس شد.گروه مالی صرافی ستین امکان واریز حواله به بانک نات وست را دارد و طی یک الی سه روز کاری حواله به حساب مقصد واریز می شود.

حواله پوند واریزی سفید می باشد یا سیاه و چه تفاوتی دارد ؟

کلیه حواله های پوند صرافی ستین سفید انجام میشود و به هیچ عنوان حواله پوند سیاه انجام نمی شود دلیل آن نیز این است که حواله های سیاه میتواند حساب مقصد را دچار حساسیت و مشکل کند و برای جلوگیری از هر گونه مشکل کلیه واریزی ها سفید و با منشاء بانکی معتبر انجام می شود.

حواله پوند طی چه بازه زمانی به حساب مقصد واریز میشود ؟

کلیه حواله های واریزی توسط گروه مالی صرافی ستین طی 1 الی 3 روز کاری انجام میشود و پس از انتقال حواله رسید بانکی معتبر برای متقاضی داخل سایت ارسال می شود.

 نرخ حواله پوند را چطور میتوان از صرافی ستین استعلام گرفت ؟

قیمت حواله پوند همه روزه ساعت 12:00 ظهر در سایت بروز رسانی میشود و تا پایان ساعت 17:00 قیمت ها اعتبار دارد و برای مشاهده قیمت حواله پوند میتوانید در سایت ثبت نام کنید تا بتوانید قیمت ها را مشاهده کنید در نظر داشته باشید روزهای تعطیل رسمی و در ساعات غیر کاری نرخ آپدیت نمی شود و در صورت ثبت درخواست حواله قیمت نهایی براساس نرخ فردا محاسبه و قطعی می شود.

کارمزد انتقال حواله پوند در صرافی ستین چقدر است ؟

کارمزد حواله براساس مبلغ حواله میتوانید متغیر باشد اما این کارمزد فقط برای مقادیر کمتر از 5000 پوند محاسبه میشود و در صورتی که مبلغ درخواستی حواله شما بالای 5000 پوند باشد کارمزدی به حواله تعلق نمیگیرد و فقط براساس نرخ لحظه ای میتوانید حواله را خریداری کنید .

آیا می توان به حساب شرکتی در انگلیس پول حواله کرد ؟

بله صرافی ستین میتواند به کلیه حساب های شرکتی یا تجاری داخل انگلیس حواله پوند سفید را طی یک الی سه روز کاری انجام دهد و محدودیت برای انتقال وجود ندارد .

شرایط انتقال حواله به حساب شخصی یا حقیقی در انگلیس :

امکان واریز حواله به کلیه حساب های اشخاص در انگلیس توسط صرافی ستین میسر بوده و محدودیتی جهت واریز حواله شخصی وجود ندارد .

شرایط انتقال حواله به حساب دانشگاه یا مدرسه در انگلیس :

اصولا حواله های دانشجویی دارای حساسیت بالایی می باشد زیرا میبایستی در توضیحات پرداخت رفرنس قید شود و لازم میباشد قبل از ثبت درخواست حواله مشخصات حساب مقصد بررسی شود و پس از تاییدیه نهایی معامله قطعی گردد.برای بررسی حواله دانشگاه توسط صرافی ستین میتوانید درخواست حواله را ثبت نمایید ولی تا اعلام نظر قطعی هیچ گونه پرداخت ریالی صورت نگیرد .

برای ارسال حواله پوند به چه اطلاعاتی از حساب مقصد نیاز می باشد ?

مهمترین اطلاعات حساب : شماره حساب , نام حساب , سورت کد , کد سوئیفت ضروری می باشد اطلاعات فوق در فرم ثبت درخواست حواله به درستی ارسال شود.

 

گروه مالی صرافی ستین آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان محترم در ساعات کاری مجموعه میباشد و در صورتی که برای ارسال حواله پوند نیاز به کسب راهنمایی بیشتری دارید میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید تا صمیمانه شما در این خصوص راهنمایی کنند.