صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

حواله یورو به ایتالیا | روش های انتقال پول به ایتالیا

حواله یورو به ایتالیا یکی از پرمخاطب‌ترین انواع حواله‌های ارزی در میان ایرانیان است. با افزایش مهاجرت‌های تحصیلی و اقامتی به این کشور در سال‌های اخیر، تقاضا برای این نوع حواله بیشتر شده است. انتقال پول از ایران به ایتالیا به دلیل تعداد زیادی از ایرانیانی که به قصد تحصیل، کار، کارآفرینی و تجارت به این کشور سفر می‌کنند، رونق گرفته است.  
 
ارسال حواله یورو به ایتالیا با ستین اکسچنج
برای موفقیت در انجام حواله یورو به ایتالیا و سپردن این پروسه به افراد مطمئن، پیشنهاد می‌کنیم صرافی ستین اکسچنج را در اولویت قرار دهید تا بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن و به آسانی حواله خود را به ایتالیا انجام دهید.
توجه داشته باشید که شرکت‌ها و پورتال‌های متعددی در زمینه ارسال پول به ایتالیا فعالیت دارند. نوع خدمات، کیفیت امکانات ارائه شده، کارمزد حواله ارز و غیره برای هر شرکت متفاوت است. انتقال پول از ایران به ایتالیا با روش‌های مختلفی قابل انجام است که یکی از آن‌ها حواله یورو به ایتالیا از طریق سپا است.  
کارشناسان ما در ستین اکسچنج، حواله شما به ایتالیا را از طریق سپا انجام می‌دهند. سپا نسبت به حواله سوئیفت سریع‌تر است و به همین خاطر انتخاب مناسبی برای انتقال پول محسوب می‌شود.


بانک‌های معتبر برای حواله ارز به ایتالیا
حواله ارز به ایتالیا از پرتقاضاترین خدمات ارزی در سال‌های اخیر به‌شمار می‌رود. تنها ارز قابل انتخاب برای حواله به ایتالیا، یورو است. برای انتقال آسان و سریع، پیشنهاد می‌کنیم با مشاوره صرافی ستین اکسچنج و دریافت راهنمایی‌های دقیق، اقدامات لازم برای حواله یورو به ایتالیا را انجام دهید.
برای حواله پول به ایتالیا، می‌توانید از معتبرترین و شناخته‌شده‌ترین بانک‌های این کشور استفاده کنید. با کسب اطلاعات دقیق در مورد امکانات و خدمات هر بانک، می‌توانید مناسب‌ترین بانک‌ها را انتخاب کنید. برخی از این بانک‌ها عبارتند از:
1. یونی‌کردیت بانک ایتالیا
2. بی‌ان‌پی پاریبا ایتالیا
3. بانک پوپولاره دی میلانو ایتالیا
4. اچ‌اس‌بی‌سی بانک ایتالیا
با دریافت مشاوره‌های حرفه‌ای از صرافی ستین اکسچنج، می‌توانید قابل اعتمادترین بانک را برای حواله یورو به ایتالیا انتخاب و وجه مورد نظر را ارسال کنید.
روش سپا برای حواله یورو به ایتالیا
حواله سپا (SEPA) که مخفف Single Euro Payments Area است، روشی استاندارد و یکپارچه برای انجام پرداخت‌ها به یورو در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و چند کشور دیگر است. این سیستم توسط اتحادیه اروپا به منظور تسهیل و استانداردسازی پرداخت‌های الکترونیکی بین‌المللی در این منطقه ایجاد شده است.
مزایای استفاده از حواله سپا
1. سرعت: حواله‌های سپا معمولا در عرض یک تا دو روز کاری انجام می‌شوند.
2. هزینه: هزینه‌های انتقال با استفاده از سپا معمولا کمتر از روش‌های دیگر انتقال پول بین‌المللی است.
3. امنیت: سیستم سپا دارای استانداردهای امنیتی بالایی است و انتقال پول به‌صورت ایمن انجام می‌شود.
4. سادگی: ارسال و دریافت پول با استفاده از سپا به سادگی انتقال پول داخلی است.  
حواله سپا یکی از بهترین روش‌ها برای انتقال پول از ایران به اروپا است، زیرا کارآمد، سریع و کم‌هزینه است.
 
مراحل ارسال حواله یورو به ایتالیا در ستین اکسچنج
مراحل ارسال حواله یورو به ایتالیا در ستین اکسچنج بدین صورت است.
1. ثبت نام در سایت ستین اکسچنج
   - برای استفاده از خدمات ستین اکسچنج، ابتدا باید در سایت ما ثبت نام کنید:
     - وارد سایت شوید و به صفحه ارسال حواله بروید.
     - روی گزینه "ایجاد حساب" کلیک کنید.
     - اطلاعات مورد نیاز شامل شماره تلفن، نام و نام‌خانوادگی و رمز عبور را وارد کنید.
     - سپس یک کد فعالسازی به شماره همراهتان ارسال می‌‌شود که باید آن برای تایید وارد کنید.
     - پس از آن روی تکمیل ثبت‌نام کلیک و حساب کاربری خود را فعال کنید.
2. درخواست ارسال حواله یورو به ایتالیا
   - پس از فعال‌سازی حساب کاربری، به بخش درخواست ارسال حواله یورو بروید.
   - اطلاعات مورد نیاز برای ارسال حواله را وارد کنید، شامل اطلاعات حساب مقصد در ایتالیا.
   - مبلغ مورد نظر برای ارسال را تعیین کنید.
   - روش پرداخت را انتخاب و تراکنش را تایید کنید.
3. پیگیری و تکمیل تراکنش
   - پس از ثبت درخواست، می‌توانید وضعیت تراکنش خود را از طریق حساب کاربری پیگیری کنید.
   - تیم پشتیبانی ستین اکسچنج در کمتر از دو روز کاری درخواست شما را پردازش و حواله یورو شما را به ایتالیا ارسال خواهد کرد.
ارسال حواله یورو به ایتالیا با صرافی ستین با کارمزد بسیار مناسبی انجام می‌شود. توجه داشته باشید که قیمت حواله یورو هر روز حدود ساعت 12:00 ظهر در سایت به‌روزرسانی می‌شود و تا ساعت 17:00 به‌صورت آنلاین به‌روز خواهد ماند. اگر درخواست حواله خارج از این ساعات ثبت شود، قیمت نهایی بر اساس نرخ روز بعد محاسبه خواهد شد.
به چه حساب‌هایی می‌توان یورو حواله کرد؟
با استفاده از خدمات گروه مالی صرافی ستین، می‌توان به انواع مختلف حساب‌ها یورو حواله کرد. این حساب‌ها شامل موارد زیر می‌شود:
1. حساب‌های شخصی: حواله به حساب‌های بانکی افراد در کشورهای مختلف.
2. حساب‌های شرکتی: حواله به حساب‌های بانکی شرکت‌ها و موسسات تجاری.
3. حساب‌های دانشگاه‌ها و مدارس: حواله برای پرداخت هزینه‌های تحصیلی و شهریه‌ها.
4. حساب‌های خوابگاه‌ها: حواله برای پرداخت هزینه‌های اقامتی در خوابگاه‌ها.

این خدمات شامل حواله به تمامی این نوع حساب‌ها بدون محدودیت است. ارسال حواله یورو به حساب بانکی در ایتالیا توسط گروه مالی صرافی ستین در کمتر از 2 روز کاری انجام می‌شود. در صورت درخواست، امکان ثبت رفرنس آیدی یا شماره دانشجویی برای حواله‌های مقصد دانشگاه، مدرسه و خوابگاه وجود دارد. باتوجه‌به حجم بالای تراکنش‌های دانشگاهی، توصیه می‌شود این کار صورت گیرد تا واحد حسابداری بتواند تراکنش را سریع‌تر پیدا کند. توجه داشته باشید که امکان درج اسم در توضیح حواله نیست و فقط می‌توان رفرنس قرار داد.


نکات مربوط به ثبت سفارش
ثبت درخواست در صرافی ستین به‌صورت آنلاین انجام می‌شود. کافی است پس از ثبت‌نام، فرم ارسال حواله یورو به ایتالیا را تکمیل و ثبت نمایید. توجه داشته باشید که سقف پرداخت آنلاین هر کارت 50 میلیون تومان است. اگر مبلغ فاکتور حواله به‌عنوان مثال 100 میلیون تومان باشد، باید ابتدا کیف پول اکانت خود را از دو کارت مختلف شارژ کنید و سپس فاکتور حواله را از کیف پول پرداخت کنید.
درصورتی‌که می‌خواهید به روش غیر آنلاین پرداخت کنید، کافی است در صفحه رسیدگی سفارش برای کارشناس پیام بگذارید و درخواست اطلاعات شماره شبا کنید تا بتوانید به روش ساتنا پول را حواله کنید.
تیم ما در صرافی ستین قادر است به کلیه حساب‌های شخصی و شرکتی در ایتالیا حواله شما را ارسال کند. لازم به ذکر است که منشاء ارسال حواله‌های یورویی از داخل اروپا و به روش سپا است که با هزینه‌ای به مراتب پایین‌تر نسبت به سوئیفت انجام می‌شود. همچنین زمان انتقال پول در روش سپا بسیار سریع‌تر است.
سوالات متداول
⦁    مدت زمان ارسال حواله یورو به ایتالیا چقدر است؟
ارسال حواله یورو به ایتالیا معمولا بین 1 تا 3 روز کاری طول می‌کشد و این مدت زمان با توجه به حجم کاری متغیر است. اما در بیشتر موارد، رسید حواله در کمتر از دو روز کاری به متقاضی ارسال می‌شود.
⦁    کارمزد حواله یورو به ایتالیا چقدر است؟
کارمزد براساس مبلغ حواله متغیر است. برای محاسبه دقیق، کافی است در فرم ثبت درخواست، مبلغ حواله را وارد کنید تا کارمزد دقیق محاسبه شود.