صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به چین | قیمت حواله یوان،دلار،یورو به چین

چین بزرگ ترین شریک تجاری ایران محسوب میشود که هر ساله حجم زیادی از مبادلات مالی را به خود اختصاص میدهد از این رو بازرگانان و تاجران زیادی خرید های خود را در زمینه های کاری مختلف از چین انجام میدهند و با توجه به چالش هایی که برای انتقال ارز به خاطر شرایط تحریمی وجود دارد لازم میباشد انتقالات مالی از طریق شبکه صرافی انجام شود. گروه مالی صرافی ستین با داشتن تیمی مجرب قادر به ارائه کلیه خدمات انتقال پول به مقصد چین در سریع ترین زمان ممکن میباشد .

 

تیم صرافی ستین آماده ارائه کلیه انتقالات ارزی شما به هر بانکی در کشور چین میباشد و در صورتی که میخواهید حواله های ارزی خود را به هر بانکی در کشور چین با ارز های یوان,دلار و یورو انتقال دهید میتوانید از خدمات آنلاین صرافی ستین بهره مند شوید .

 

 

 

سوالات متداول در زمینه انتقال حواله ارزی به چین :

 

به کدام بانک ها و حساب های چین میتوان حواله یوان انتقال داد :

در حال حاضر به حساب های شخصی بانک کشاورزی در چین یا ABC BANK انتقال یوان انجام می شود و در صورتی که حساب شما شرکتی می باشد و مربوط به بانک های دیگر است در شرایط خاص امکان انجام آن وجود دارد که لازم می باشد پس از ثبت درخواست منتظر بمانید تا کارشناسان مجموعه بررسی کنند تا نتیجه آن را اعلام کنند. توجه نمایید در صورتی که مبلغ فاکتور به دلار آمریکا می باشد واریز به کلیه حساب های شخصی و شرکتی به صورت سوئیفت انجام می شود.

 

 شرایط انتقال حواله یوان به بانک کشاوری یا ABC بانک چین :

تیم صرافی ستین آمادگی دارد کلیه انتقالات ارزی شما به بانک کشاورزی چین را طی یک روز کاری با منشاء یوان سفید انجام دهد و پس از انجام حواله رسید بانکی معتبر نیز خدمت متقاضی حواله ارسال خواهد شد.

 

شرایط انتقال حواله ارزی به بانک ملی چین Bank Of China :

ارسال حواله ارزی به بانک ملی چین Bank of china توسط تیم صرافی ستین طی یک الی سه روز کاری قابل انجام میباشد و برای انتقال حواله دلاری و یورویی به این بانک میتوانید از طریق سایت صرافی ستین درخواست انتقال حواله خود را ثبت نمایید لازم به ذکر است اصولا امکان انتقال یوان به این حساب در شرایط خاصی قابل انجام میباشد و در صورتی که فاکتور شما یوان میباشد لازم میباشد توسط کارشناسان صرافی ستین چک شود و تایید نهایی خدمت متقاضی حواله اعلام شود .

برای ارسال حواله یوان به بانک چین به چه اطلاعاتی نیاز میباشد :

برای ثبت درخواست حواله یوان لازم میباشد نام بانک,شماره حساب و نام حساب در فرم مربوطه وارد شود .

برای ارسال حواله دلار و یورو به بانک چین به چه اطلاعاتی نیاز است :

برای ثبت درخواست حواله دلار و یورو لازم است نام بانک,شماره حساب,نام حساب و کد سوئیفت در فرم مربوطه وارد شود و در صورتی که در قسمت توضیحات حواله نیاز به لحاظ کردن کد رفرنس میباشد اعلام شود.

آیا مبلغ حواله درخواستی دلار و یورو عینا همان مبلغ ارسالی به حساب مقصد واریز می شود ؟

خیر کلیه حواله های دلاری و یورویی که به صورت سوئیفت انجام می شود به شیوه ( SHA ) پرداخت می شود یعنی فقط کارمزد بانک مبدا پرداخت می شود و بانک واسط چین براساس رقم حواله میزان کارمزد خود را کسر خواهد کرد که در اکثر مواقع این کارمزد بین 20 تا 50 دلار متغیر می باشد که با توجه به نوع بانک و مبلغ حواله متفاوت می باشد. در اکثر مواقع شرکت های چین کارمزد بانک واسط را در فاکتورهای پرداخت خود لحاظ می کنند ولی در صورتی که بخواهید مبلغ حواله عینا همان به حساب مقصد واریز شود لازم می باشد به رقم حواله خود این میزان کارمزد را اضافه کنید تا مبلغ به صورت نت به حساب گیرنده واریز شود.

امکان انتقال حواله ارزی به حساب دانشگاه وجود دارد ؟

بله صورتی که بخواهید به صورت یوان به حساب دانشگاه شهریه واریز نمایید لازم می باشد مشخصات حساب بانک مقصد بررسی شود تا در صورتی که قابل انجام باشد شرایط و مدت زمان انجام کار خدمت متقاضی حواله اعلام شود و برای پرداخت های دلاری و یورویی انتقال حواله به صورت سوئیفت قابل انجام می باشد. توجه داشته باشید حواله های یوان به صورت منشاء داخلی از کشور چین انجام می شود .

حداقل مبلغ سفارش به صورت ارز یوان چقدر می باشد ؟

گروه مالی صرافی ستین حداقل سفارشات یوان را بر پایه 10.000 هزار واحد قرار داده است و لذا اگر مبلغ سفارش کمتر از 10.000 یوان می باشد سفارشی ثبت نکنید و برای مبالغ کمتر می توانید به صورت دلار به حساب بانکی انتقال دهید یا در صورت امکان و قبول شرکت چینی به صورت پی پال انتقال را انجام دهید در این صورت میزان کارمزد و هزینه های مشتری بسیار کمتر خواهد شد.

کارمزد خدمات یوان چقدر می باشد ؟

کارمزد خدمات انتقال بانکی 100 یوان به صورت ثابت می باشد.

چه تفاوتی بین یوان سفید و سیاه وجود دارد ؟

یوان سفید منشاء بانکی و درست می باشد و هیچ گونه خطری برای حساب مقصد ایجاد نمی کند اما یوان سیاه دارای منشاء پول غیر قانونی می باشد و در صورتی که برای بانک محرز شود برای حساب مقصد خطر ایجاد میکند و می تواند حساب مقصد را مسدود کند در بسیاری از مواقع یوان با قیمت های بسیاری پایین در بازار توسط فروشندگان اعلام می شود که متاسفانه منشاء یوان فوق سیاه می باشد و به هیچ عنوان ما برای پرداخت توصیه نمی کنیم لذا کلیه پرداخت های یوانی توسط گروه مالی صرافی ستین سفید می باشد.

امکان واریز حواله دلار از داخل چین وجود دارد ؟

خیر در حال حاضر کلیه پرداخت ها غیر از یوان از خارج از کشور چین به شکل سوئیفت یا تی تی TT انجام می شود و امکان واریز از مبدا چین برای ارزهای دلار و یورو وجود ندارد.

حواله سوئیفت یا تی تی چه نوع حواله ای می باشد ؟

در صورتی که قصد انتقال حواله از یک کشور به کشور دیگری را دارید می بایستی الزاما از سیستم سوئیفت استفاده کنید. در این نوع پرداخت کلیه بانک های دنیا بر روی شبکه سوئیفت به هم متصل هستند و می توان انتقالات مالی را انجام داد.

مدت زمان انتقال پول به صورت یوان چقدر است ؟

اگر قصد انتقال حواله یوان دارید در اکثر مواقع طی 1 روز کاری انجام می شود و حداکثر طی 2 روز کاری حواله انجام می شود و رسید معتبر بانکی برای متقاضی حواله ارسال خواهد شد.

آیا می توان با ارزهای دیگر به چین پول انتقال داد ؟

بله شما می توانید با ارزهای دلار و یورو نیز بسته به نوع حساب دریافتی پول انتقال دهید.

به چه حساب هایی میتوان در چین ارز خارجی انتقال داد ؟

شما می توانید بدون محدودیت به صورت دلار و یورو به حساب های شرکتی یا شخصی پول ارسال کنید.

 میزان کارمزد انتقال حواله دلار به چین چقدر است :

ارسال حواله دلار به چین به روش سوئیفت یا تی تی انجام میشود و برای محاسبه دقیق کارمزد میتوانید مبلغ حواله را در منوی محاسبه گر ارز وارد نمایید.

ارسال حواله به چین طی چند روز انجام میشود :

مدت زمان ارسال حواله پس از ثبت درخواست یک الی سه روز کاری میباشد . توجه داشته باشید روزهای شنبه و یکشنبه با توجه به تعطیل بودن خارج کشور هیچ گونه کار اجرایی انجام نمیشود .

انتقال به صورت یوان کم هزینه می باشد یا به صورت دلار ؟

واریز حواله به صورت یوان دارای هزینه کمتری در کارمزد به نسبت حواله های دلاری می باشد زیرا برای پرداخت های دلاری فقط به شکل سوئیفت میتوان حواله را انجام داد و میزان کارمزد سوئیفت به نسبت سایر حواله ها بالاتر می باشد. 

نرخ حواله چه ساعتی در سایت اعلام میشود :

قیمت ارز حواله هر روز ساعت 12:00 ظهر در سایت آپدیت میشود و تا ساعت 17 اعتبار دارد و در صورتی که ثبت سفارش در تایم غیر اداری انجام میشود فاکتور ریالی با نرخ فردا قطعی و نهایی میشود .

نحوه ثبت درخواست در سایت صرافی ستین :

در ابتدا میبایستی در سایت ثبت نام کنید و یک اکانت کاربری داشته باشید و سپس در فرم ثبت ارسال حواله به چین میتوانید مشخصات حساب مقصد و مبلغ درخواستی حواله را وارد کنید و پس از ثبت نهایی درخواست تیم پشتیبانی ما درخواست شما را رسیدگی خواهند کرد .

  

 

تیم صرافی ستین آماده پاسخگویی به شما مشتریان محترم در وقت اداری میباشد و در صورتی که برای ارسال حواله به چین نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید به صورت تلفنی با مجموعه تماس بگیرید .