صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به ترکیه | قیمت حواله لیر،دلار،یورو به ترکیه

ترکیه یکی از کشورهای مهم در همسایگی ایران می باشد که بسیاری از ایرانیان ترکیه را برای سفر تفریحی, زندگی, تحصیل و تجارت انتخاب می کنند به واسطه نزدیک بودن کشور ترکیه به ایران بسیاری از ایرانیان ترکیه را محلی برای زندگی خود در این سال ها انتخاب کرده اند از این رو شمار زیاد مهاجرین ایرانی به ترکیه باعث این شده که مبادلات ارزی بین ایران و ترکیه زیاد باشد و شاید نبود یک سیستم پرداخت آنلاین مطمئن چالش های را برای انتقال پول به ترکیه به وجود آورد از این رو گروه مالی صرافی ستین با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های خارجی و با دارا بودن دفتر رسمی در ترکیه آماده ارائه خدمت به شما مشتریان محترم می باشد.

 

 

سوالات متداول :

به چه بانک هایی در ترکیه میتوان پول حواله کرد ؟

گروه مالی صرافی ستین با دارا بودن دفتر رسمی در شهر استانبول بی واسطه میتواند هر گونه حواله ارزی را به هر بانکی داخل ترکیه در سریع ترین زمان واریز کند . برخی از بانک های بنام ترکیه میتوان به : زراعت بانک, ایش بانک, گارانتی, آک بانک اشاره داشت .

با چه ارزهایی میتوان پول حواله کرد ؟

با سه ارز اصلی دلار, یورو و لیر امکان ارسال پول وجود دارد .

به چه حساب هایی میتوان در ترکیه پول واریز کرد ؟

به کلیه حساب های شخصی و شرکتی امکان واریز پول وجود دارد.

 

مدت زمان انجام حواله و واریز به حساب چقدر است ؟

ارسال حواله با ارز لیر اگر در ساعت کاری ثبت شده باشد در کمتر از 3 ساعت انجام می شود و اگر ثبت درخواست با ارزهای دلار و یورو می باشد حداکثر 1 روز کاری انجام میشود .

کارمزد حواله چقدر می باشد ؟

کارمزد حواله براساس مبلغ حواله متغیر می باشد و برای محاسبه دقیق میبایستی مبلغ در فرم ارسال حواله زده شود تا کارمزد محاسبه شود اما به عنوان مثال برای ارز لیر اگر مبلغ درخواستی بیشتر از 10 هزار لیر باشد کارمزد ندارد و برای مبالغ کمتر از 10.000 لیر کارمزد بین 100 الی 250 واحد محاسبه می شود و برای ارزهای دلار و یورو نیز براساس رقم حواله کارمزد مشخص می شود.

نرخ ارز حواله چه ساعتی در سایت آپدیت می شود ؟

قیمت ارز حواله همه روزه به غیر از تعطیلات رسمی ایران راس ساعت 12:00 ظهر در سایت بروز رسانی میشود و تا ساعت 17:00 قیمت ها اعتبار دارد و در صورتی که درخواستی خارج از ساعت کاری ثبت شود قیمت براساس نرخ فردایی محاسبه نهایی میشود به عنوان مثال اگر درخواست 9 شب در سایت ثبت و پرداخت شود نرخ نهایی ارز فردا ظهر که مشخص شد محاسبه نهایی می شود.

چگونه می توان در صرافی ستین درخواست حواله داد ؟

برای ثبت درخواست کافیست در سایت عضو شوید و سپس فرم مربوط به ارسال حواله ارزی به ترکیه را تکمیل و ثبت کنید . ضمن اینکه فاکتور ریالی قابل پرداخت بر روی درگاه بانک به صورت آنلاین میباشد . در نظر داشته باشید با توجه به سقف تراکنش هر کارت روزانه 50 میلیون میباشد اگر به عنوان مثال رقم تومانی فاکتور 100 میلیون می باشد میبایستی ابتدا کیف پول را از هر کارت تا سقف مجاز پرداخت شارژ کنید و سپس فاکتور سفارش رو از کیف پول پرداخت کنید.


برای کسب اطلاعات بیشتر و در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید میتوانید در ساعت کاری با تلفن پشتیبانی صرافی ستین تماس حاصل فرمایید.