شارژ حساب وب مانی و خرید دلار وب مانی

وب مانی webmoney یک سیستم پرداخت جهانی برای انجام فعالیت‌ های مالی آنلاین است که برای کسب‌ و کارهای اینترنتی و مردم سراسر جهان امکان ارسال و دریافت پول را فراهم می‌کند. با وب مانی می‌توانید با انواع ارزها و دارایی‌ های مانند دلار، یورو، روبل، بیت‌کوین و طلا و ... کار کنید. همچنین می‌توانید از وب مانی برای خرید و فروش کالا و خدمات در وب‌ سایت‌ های خارجی استفاده کنید.

شارژ حساب، خرید و فروش وب مانی به دلیل تحریم ها از ایران ممکن نیست به همین دلیل گروه مالی صرافی ستین همراه شماست تا بتوانید به راحتی از خدمات وب مانی در کوتاه ترین زمان استفاده کنید.

 

سوالات متداول :

چگونه حساب وب مانی را شارژ کنیم ؟

برای شارژ حساب وب مانی، شما باید ابتدا یک حساب کاربری در وب مانی ایجاد کنید. سپس می‌ توانید از طریق گروه مالی صرافی ستین، مقدار مورد نظر را خریداری کنید. برای اینکار باید مقدار مبلغ و نوع کیف پول خود را وارد کنید و سپس آدرس کیف پول خود را به ما بدهید. فروشنده پس از تایید پرداخت شما، مقدار خریداری شده را به حساب شما انتقال خواهد داد.

 چگونه با وب مانی خرید کنیم ؟

برای خرید با وب مانی، شما باید ابتدا یک حساب کاربری در وب مانی ایجاد کنید و سپس نرم افزار وب مانی کیپر را بر روی سیستم خود نصب کنید. با استفاده از این نرم افزار، شما می‌توانید کیف پول‌ های مختلف با ارزهای متنوع را در حساب خود بسازید. هر کیف پول دارای یک آدرس منحصر به فرد است که شما می توانید آن را توسط ستین اکسچنج شارژ کنید. بعد از شارژ حساب وب مانی خود، شما می‌توانید به سایت‌های فروشگاهی که پذیرنده وب مانی هستند، مراجعه کنید و کالا یا خدمات مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مرحله پرداخت، شما باید وب مانی را به عنوان درگاه پرداخت انتخاب کنید و سپس با استفاده از نرم افزار وب مانی کیپر، پرداخت خود را تایید کنید . پس از پرداخت، شما می‌توانید جزئیات سفارش و تراکنش خود را در نرم افزار وب مانی کیپر مشاهده کنید.

برای شارژ وب مانی چه اطلاعاتی لازم است ؟

برای شارژ وب مانی، شما باید اطلاعات شماره حساب وب مانی خود (WMID) که یک شناسه 12 رقمی است، شماره کیف پول وب مانی خود (WMZ، WME، WMR و …) که یک شناسه 12 رقمی با حرف اول مشخص کننده نوع ارز است، یک کارت اعتباری یا دبیت کارت معتبر برای پرداخت هزینه شارژ، اسم و فامیل خود به همراه شماره موبایل و تصویر پشت و روی کارت ملی یا پاسپورت خود را داشته باشید.

پس از شارژ وب مانی چه جزییاتی را باید از ستین دریافت کنید ؟

بعد از خرید دلار وب مانی، شما باید شماره کیف پول خود را به مجموعه اعلام کنید تا وجه را به حساب شما واریز شود. پس از وریز باید جزئیاتی از قبیل شماره تراکنش یا رسید پرداخت، تاریخ و زمان پرداخت، مقدار دلار وب مانی خریداری شده، شماره کیف پول وب مانی خود را دریافت کنید.

انواع کیف پول وب مانی کدامند و چگونه شناخته می شوند ؟

کیف پول وب مانی یک کیف پول الکترونیکی است که شما می‌ توانید در آن انواع ارزهای مختلف را ذخیره کنید. برای داشتن کیف پول وب مانی، شما باید ابتدا در سایت وب مانی ثبت نام کنید و سپس از انواع کیف پول وب مانی انتخاب کنید. هر کیف پول وب مانی یک شماره یا WMID دارد که با آن شناخته می شود و می‌توانید تراکنش‌ های خود را انجام دهید. انواع کیف پول وب مانی عبارتند از:

WMZ – کیف پول Z – معادل دلار آمریکا
WMR – کیف پول R – معادل روبل روسیه
WME – کیف پول E – معادل یورو
WMG – کیف پول G – معادل طلا
WMX – کیف پول X – معادل بیت‌کوین
WMU – کیف پول U – معادل هریونیا اکراین
WMB – کیف پول B – معادل روبل بلاروس
WML – کیف پول L – معادل لایت‌کوین
WMH – کیف پول H – معادل بیت‌کوین کش
WMV – کیف پول V – معادل ویتنام دونگ
WMY – کیف پول Y – معادل سوم ازبکستان

کارمزد وب مانی  چقدر است ؟

کارمزد وب مانی بستگی به نوع کیف پول وب مانی دارد. برای مثال، کارمزد تراکنش‌های با کیف پول WMG (طلا) بالاتر از کارمزد تراکنش‌های با کیف پول WMZ (دلار) است. اما بطور معمول کارمزد خرید اینترنتی با وب مانی 5.000 هزار تومان می باشد.

ثبت سفارش در برای شارژ وب مانی در ستین چگونه است ؟

برای ثبت سفارش در سایت ستین در ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و پس از آن در فرم خرید وب مانی مشخصات خود و میزان ارز مورد نیاز را ثبت کنید. برای محاسبه نرخ ارز می توانید از محاسبه گر آنلاین استفاده کرده و معادل ریالی پرداخت خود را مشاهده کنید.

مدت زمان انجام ثبت سفارشات وب مانی در ستین اکسچنج چقدر است ؟

سفارشات مربوط به وب مانی طی 1 الی 3 ساعت کاری انجام می شود .

 

گروه مالی صرافی ستین در ساعات کاری به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما مشتریان عزیز در خصوص شارژ حساب وب مانی می باشد.