پرداخت و خرید اینترنتی با ویزا کارت و مستر کارت

کارت اعتباری یکی از روش های مرسوم جهت خرید های اینترنتی میباشد در بسیاری از مواقع در خرید های اینترنتی درگاه های کارت ویزا و مستر را مشاهده کرده اید اما شاید به خاطر نداشتن کارت اعتباری و مشکلات تحریم جهت صدور کارت برای ایرانیان نتوانسته اید خرید خود را انجام دهید . اما شما میتوانید با استفاده از خدمات پرداخت میستری پی بدون نیاز به داشتن کارت با استفاده از کارت اعتباری صرافی ستین خرید های اینترنتی خود را در سریع ترین زمان انجام دهید .پرداخت های متنوعی با کارت اعتباری برای مشتریان انجام میشود که از جمله آنها : شهریه دانشگاه و مدرسه,ثبت نام آزمون های خارجی,پرداخت هزینه وقت سفارت,خرید بلیط پرواز و رزرو هتل,خرید نرم افزار و لایسنس و... میتوان اشاره کرد .مشتری عزیز توجه داشته باشید پرداخت های مبالغ کم از نظر هزینه به صرفه نخواهد بود و لذا از ثبت سفارشات پرداخت های مبالغ کم خودداری نمایید دلیلش نیز به خاطر کارمزد پرداخت با کارت میباشد.

نرخ ارز به صورت روزانه و آنلاین داخل سایت بروز رسانی میشود و ثبت سفارش به صورت آنلاین قابل انجام است .

در حال حاضر ارائه خدمات پرداخت با ارزهای دلار,یورو و پوند امکان پذیر است و در صورتی که پرداخت شما با سایرز ارزها میباشد نیازمند پرداخت با ارز دلار آمریکا است و معادل دلاری ان را میتوانید براساس ریت جهانی به صورت حدودی در سایت WWW.XE.COM محاسبه کنید و سپس ثبت درخواست کنید .چگونه باید ثبت درخواست کنیم ؟

اگر عضو سایت نیستید میبایستی ثبت نام کنید و سپس در فرم ثبت سفارش خرید با کارت اعتباری لینک سایت خارجی و توضیحات خرید را وارد کنید و درخواست خود را ثبت و سپس فاکتور ریالی را به صورت آنلاین پرداخت نمایید . توجه داشته باشید جهت خرید بی نقص و درست توضیحات را به درستی در فیلد مربوطه وارد کنید و اگر سایت مورد نظر نیاز به ورود با اکانت کاربری داشتید حتما مشخصات یوزر و پسورد را در فیلد مربوطه وارد نمایید و در صورتی که نیاز به اکانت کاربری نبود فیلد را خالی بزارید.