صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

ارسال پول به آمریکا | نرخ و انتقال حواله دلار به آمریکا

ایالات متحده آمریکا یکی از کشورهای پررفت آمد ایرانیان می باشد که بسیاری از ایرانیان آمریکا را محلی برای زندگی خود یا تحصیل و تجارت انتخاب کرده اند از این رو انتقال و تبادلات مالی بین ایران و آمریکا همیشه حائز اهمیت بوده است و با توجه به تحریم های بین المللی امکان ارسال مستقیم و مبادلات مالی بین این دو کشور وجود ندارد و ایرانیان میبایستی از طریق شرکت های خدمات ارزی و صرافی انتقالات خود را انجام دهند.

گروه مالی صرافی ستین با سال ها فعالیت و تجربه در حوزه پرداخت های بین المللی مسیری سریع و مطمئن را برای انتقالات مالی به آمریکا برای ایرانیان عزیز ایجاد کرده است تا هم وطنان عزیز بتوانند در سریع ترین زمان ممکن انتقالات مالی خود را به بانک های آمریکایی انجام دهند.

 

 

پرسش های متداول :

به چه روش هایی میتوان به آمریکا پول حواله کرد ؟

ارسال پول به آمریکا به دو روش منشاء داخلی و خارجی امکان پذیر می باشد . در روش اول پول از داخل خود آمریکا به صورت وایر, زل یا چک به حساب مقصد واریز می شود و در روش دوم پول از خارج از آمریکا به حساب مقصد سوئیفت یا ترانسفر وایز می شود.

 

 کارمزد حواله به آمریکا چقدر می باشد ؟

 کارمزد حواله به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله به مبلغ و روش انتقال که برای محاسبه دقیق می بایستی در فرم ثبت درخواست مبلغ حواله را وارد کنید تا کارمزد توسط سیستم محاسبه گر سایت محاسبه شود .حائز اهمیت میباشد برای مبالغ بالای 10.000 دلار به صورت داخلی کارمزد محاسبه نمی شود و فقط حواله براساس نرخ لحظه ای فروخته می شود.

 قیمت دلار آمریکا چه ساعتی در سایت آپدیت میشود ؟

نرخ دلار همه روزه از ساعت 12:00 ظهر در سایت بروز رسانی می شود و تا ساعت 17:00 اعتبار دارد ضمن اینکه در روزهای تعطیل رسمی نرخ ها آپدیت نمی شود و اعتبار ندارد و اصولا معاملات روز های تعطیل براساس نرخ فردایی محاسبه نهایی خواهد شد.

مدت زمان ارسال پول به آمریکا چقدر می باشد ؟

مدت زمان ارسال پول به آمریکا در روش سوئیفت بین 1 الی 2 روز کاری زمان می برد و در روش منشاء داخلی بین 2 تا 5 روز کاری زمان خواهد برد.

به چه بانک هایی در آمریکا می توان پول حواله کرد ؟

تمامی بانک ها آمریکا امکان ارسال حواله وجود دارد اما برای برخی از بانک ها امکان ارسال پول از مبدا داخلی وجود ندارد و میبایستی حتما به صورت سوئیفت پول حواله شود. برخی از نام های مطرح بانک های آمریکا میتوان به : بانک آف, ولز فارگو, چیس بانک و پی ان سی اشاره کرد.

 به چه حساب هایی میتوان پول حواله کرد ؟

به کلیه حساب های شخصی,شرکتی و دانشگاه امکان ارسال حواله وجود دارد.

برای ارسال پول به آمریکا به چه مشخصاتی نیاز است ؟

نام بانک, شماره حساب, نام حساب, کد سوئیفت یا روتینگ نامبر نیاز می باشد.

چگونه می توان در صرافی ستین ثبت درخواست کرد ؟

به منظور راحتی کاربران امکان ثبت درخواست حواله آمریکا به صورت آنلاین وجود دارد و پس از ثبت نام کافیست فرم مربوط به ارسال حواله آمریکا را تکمیل و ثبت نمایید . پس از ثبت درخواست کارشناسان فروش صرافی ستین با شما در قسمت پیام تماس می گیرند و شما در جهت روش واریز پول راهنمایی خواهند کرد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید می توانید در ساعات کاری با تلفن پشتیبانی گروه مالی صرافی ستین تماس حاصل فرمایید .