صفحه نخست    خدمات ویژه    ثبت سفارش

افتتاح حساب بانکی آمریکا وریفای شده | USA Bank Account

با توجه به تحریم های بین المللی امکان داشتن یک حساب ارزی برای ایرانیان امکان پذیر نمیباشد از این رو صرافی ستین با توجه به ارتباطات خود در کشورهای مختلف خدمات ویژه ای را جهت فروش اکانت حساب بانکی آمریکا برای ایرانیان عزیز ایجاد کرده است تا بتوانید با استفاده از این اکانت ها بخشی از نیاز های مجازی خود برطرف نمایید .

همانطور که مطلع هستید داشتن یک حساب بانکی آمریکایی فقط برای افرادی که دارای پاسپورت یا گرین کارت آمریکا هستند امکان پذیر میباشد و ایرانیان داخل کشور نمیتوانند حساب بانکی بنام خود داشته باشند از این رو ما حساب های آماده ای را بنام شهروندان آمریکایی در اختیار داریم و این اکانت ها به صورت فول به همراه اینترنت بانک میباشد و هیچ تراکنشی نداشته و برای برخی از افزادی که نیازمند حساب آمریکایی هستند مناسب میباشد .

 

حساب بانکی آمریکایی برای چه مصارفی مناسب میباشد ؟

با حساب بانکی آمریکایی میتوانید در فروشگاه های اینترنتی آمریکا که قصد برداشت پول دارید استفاده کنید و یا در اکانت پی پال لیمیت شده و یا جهت ارسال و دریافت مبالغ خرد به صورت سوئیفت و زل استفاده کنید .

این حساب با پنل اینترنت بانک فعال تحویل مشتری میباشد و قابلیت ارسال حواله و دریافت بر روی شبکه سوئیفت و زل فعال میباشد.

حساب ها از بانک های معتبر ولز فارگو,بانک آف , چیس بانک و سایر بانک های معتبر میباشد .

 

قیمت هر حساب آمریکایی 150 دلار میباشد و مدت زمان تحویل مشخصات پنل اینترنت بانک حساب 1 روز کاری میباشد .

 

اگر نیاز به راهنمایی در خصوص خرید حساب آمریکا دارید میتوانید با وقت اداری با کارشناسان فروش صرافی ستین تماس گرفته تا شما را راهنمایی کنند .