صفحه نخست    خدمات ویژه    ثبت سفارش

افتتاح حساب پی پال وریفای شده آمریکا | PayPal

پِی‌ پل PayPal یا پی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانه پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و به صورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل یکی از بزرگترین شرکت‌های پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است. پی‌پل در سال 1998 تاسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال 2002 اتفاق افتاد.

با توجه به تحریم پی پال در ایران بسیاری از هم وطنان برای ساخت اکانت پی پال و داشتن یه اکانت حقیقی محروم هستند به همین دلیل گروه مالی صرافی ستین خدمات ویژه ای را جهت افتتاح حساب برای ایرانیان عزیز فراهم کرده است تا کاربران داخل ایران بتوانند با شرایط خاص از این اکانت ها استفاده کنند.

 
انواع حساب پی پال

حساب پی پال در دو نوع مختلف قابل افتتاح می باشد که هر کدام بسته به نیاز شما میتواند کاربری باشد در ابتدا به معرفی حساب های پی پال می پردازیم:

1- حساب نوع شصی ( Personal ) :
اگر نیاز به یک اکانت شخصی جهت انتقال پول به صورت پی پال به پی پال و خرید از سایت های خارجی هستید این نوع پی پال برای شما بهترین گزینه میباشد , حساب های شخصی آمریکا اخیرا خدمات کریپتو کارنسی یا همان ارز دیجیتال را به اکانت های خود اضافه کرده اند و میتوانید در اکانت های نوع حقیقی از آن استفاده کنید .

2- حساب نوع تجاری ( Business ) :
این حساب همان طور که از نامش مشخص میباشد برای کارهای تجاری و شرکتی مناسب میباشد این اکانت تمامی امکانات حساب شخصی را دارد با این تفاوت که اگر دارنده سایت خارج کشور هستید و میخواهید از درگاه اینترنتی پی پال استفاده کنید حتما میبایست حساب بیزینسی داشته باشید این حساب مناسب برای تراکنش های بالا و استفاده از درگاه مناسب است .

صرافی ستین هم اکنون کلیه اکانت های پی پال مشتریان را از کشور آمریکا به صورت فول وریفای شده به همراه ایپی استاتیک VPS جهت اتصال عرضه می کند .

 ویژگی های افتتاح حساب پی پال آمریکا :

  • اختصاص کارت گواهی نامه آمریکایی جهت احراز هویت اکانت در زمان لیمیت شدن 
  • اختصاص کارت مستر کارت مجازی با اعتبار 5 ساله جهت وریفای اکانت
  • اختصاص بانک اکانت مجازی جهت وریفای حساب بانک
  • اختصاص پروف آدرس امریکا
  • وریفای تلفن همراه
  • اختصاص یک عدد سرور مجازی آمریکا با سیستم عامل ویندوز جهت اتصال به پی پال
  • وریفای کد SSN 

 

پرسش های متداول :

چه تفاوتی بین اکانت پرسونال و بیزینس وجود دارد ؟

مهمترین تفاوت این دو نوع اکانت درگاه پرداخت می باشد اگر قصد راه اندازی درگاه پرداخت پی پال بر روی وب یا اپلیکشن هستید میتوانید حساب بیزینس تهیه نمایید .

حساب با چه هویتی باز می شود ؟

اکانت پی پال آمریکا با یک هویتی آمریکایی باز می شود و امکان افتتاح حساب بنام شما با هویت ایرانی وجود ندارد دلیل آن نیز پایین آمدن ریسک لیمیت شدن اکانت می باشد.

کد SSN یا شماره ملی بر روی اکانت وریفای می شود ؟

بله کد مربوطه در اکانت پی پال آمریکا اضافه و وریفای می شود تا اکانت دچار مشکل نشود.

 آیا این حساب ها وریفای شده است ؟

بله کلیه اکانت ها صد در صد وریفای شده می باشد و کارت و حساب بانک مجازی بر روی حساب لینک شده و وریفای شده است .

چه نوع اکانت پی پالی در پانی پی ارائه می شود و هزینه چقدر است ؟

در حال حاضر دو نوع اکانت بیزینس با قیمت 150 دلار و دیگری با قیمت 200 دلار ارائه می شود که مهم ترین تفاوت این دو نوع در اکانت 200 دلاری ویژه می باشد. هر دو دارای سرور مجازی یک ماهه بوده و مدارک هویتی یک بار روی حساب تایید شده است. هر دو اکانت وریفای شده و با مدارک تحویل می شود و تفاوتی از این نظر ندارند . با توجه به اینکه اکانت بیزینس بالاترین نوع اکانت پی پال می باشد در حال حاضر فقط همین نوع اکانت افتتاح می شود و اکانت پرسونال در لیست خدمات ارائه نمی دهیم.

مدت زمان افتتاح حساب و تحویل اکانت پی پال چقدر است ؟

مدت زمان تحویل اکانت 7 روز کاری می باشد و در کمتر از 1 هفته اکانت تحویل می شود.

چه مدارکی قابل ارائه شدن با اکانت می باشد ؟

مدارکی که ما می توانیم در اختیار شما قرار دهیم کارت گواهی نامه, قبض پروف آدرس و بانک استیت منت است در اکانت 200 دلاری ویژه 3 مدرک در اختیار متقاضی قرار میگیرد .

آیا به همراه حساب ریموت اتصال آمریکا داده می شود ؟

خیر می بایستی از شرکت های ارائه دهنده سرور یک سرور مجازی ویندوز با رم حداقل 2 تهیه نمایید تا بتوانید برای اتصال به پی پال از یک آیپی ثابت آمریکا استفاده کنید.

شماره موبایل پی پال وریفای می شود ؟

در جهت راحتی شما برای دریافت کد در مواقع ضروری یک اکانت Google Voice در اختیار شما قرار میگیرد تا بتوانید کدها را سریع بر روی پوشه اینباکس اکانت گوگل دریافت کنید.

 سقف دریافت پول در اکانت پی پال چقدر است ؟

با توجه به اینکه حساب تازه افتتاح شده است توصیه ما این است اکیدا از دریافت مبالغ بالا خودداری کرده و تا 21 روز اول مبالغ تراکنش های دریافت به صورت خرد تا سقف 100 دلار روزانه باشد و پس از 21 روز می توانید تراکنش های بیشتری دریافت کنید که پیشنهاد می شود برای جلوگیری از ریسک مسدودی حساب و مشکوک شدن پی پال پله پله مبلغ دریافتی بیشتر شود .

اگر حساب دچار مشکل شود پانی پی می تواند کمک کند ؟

کارهای پشتیبانی اکانت فقط از طریق مرجع که سایت پی پال است می بایستی پیگیری شود و در این زمینه مجموعه کمکی نمی تواند بکند و ما فقط نکات لازم را میتوانیم به عنوان راهنما به شما اعلام کنیم.

نکات مهم :

- صرافی ستین هیچ گونه مسئولیتی در قبال لیمیت شدن و مسدودی اکانت ندارد و صرفا فقط کار افتتاح حساب را به صورت فول وریفای شده انجام و به مشتری تحویل می دهد.

- با توجه به حساسیت پی پال در حال حاضر افتتاح حساب با مدارک پاسپورت ایرانی انجام نمی شود ضمن اینکه حساب پی پال آمریکا قابل افتتاح فقط برای شهروندان داخل آمریکا میباشد که کد SSN دارند و لذا ساخت این اکانت فقط با مدارک آمریکایی صورت می گیرد.

- تغییر ایپی اکانت موجب لیمیت شدن اکانت می شود و حتما می بایستی از ایپی استاتیک با لوکیشن امریکا استفاده شود و به همین خاطر سرور مجازی توصیه می گردد .

- استفاده از اکانت وی پی ان برای استفاده از پی پال توصیه نمیشود به دلیل اینکه امکان قطع وی پی ان به هنگام کار هست .

- توجه داشته باشید تا 21 روز هر گونه پولی دریافت کنید به صورت هولد خواهد بود و این قانون برای کلیه مشتریان جدید پی پال می باشد و در این 21 روز پی پال میخواهد از تراکنش های موجود اطمینان حاصل کند و پس از 21 روز مبالغ در بالانس در دسترس خواهد بود.

- هر گونه عملیات مشکوک باعث لیمیت شدن اکانت می شود. لیمیت شدن اکانت پی پال در هر زمان امری طبیعی است و با ارائه مدارک و توضیحات رفع لیمیت خواهد شد. 

 

گروه مالی صرافی ستین فقط کار افتتاح حساب را به صورت وریفای شده انجام می دهد و طبق شرایط اعلام شده اکانت فعال و تست شده به همراه مدارک تحویل متقاضی می شود لذا در صورت بروز هر گونه مشکل از قبیل لیمیت شدن میبایستی با خود پی پال تماس حاصل فرمایید و کارهای پشتیبانی اکانت توسط مجموعه ما انجام نمی شود.