صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به دبی | ارسال حواله درهم و دلار به امارات

دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده‌است. اقتصاد دبی با صنعت نفت شروع به رشد کرد و با صنعت سیاحت و توریست آن را تحکم بخشید بیشتر درآمد دبی از منطقه آزاد جبل علی، فروش ملک به شهروندان خارجی در مناطق آزاد، اعطای اقامت، صدور دوباره کالا، ترانزیت مسافر و کالا و همچنین قسمت بزرگی نیز از گردشگری و دیگر خدمات مالی و بازرگانی تأمین می‌شود. دبی به تازگی توجه جهانیان را از راه ساخت و سازهای بزرگ و همین‌طور رویدادهای تفریحی و ورزشی هیجان‌انگیز به خود جلب کرده‌است.

 

ایرانیان زیادی در دبی مشغول تجارت و زندگی هستند از این رو حجم مبادلات ارزی بین ایران و دبی هر ساله بالا بوده که بخش اعظمی از این مبادلات مربوط به واردات کالا از دبی میباشد اما با توجه به تحریم های بین المللی در ایران امکان انتقال پول از شبکه بانکی به دبی میسر نمیباشد و میبایستی از طریق صرافی ها فرایند انتقال مالی صورت بگیرد . گروه مالی صرافی ستین با سال ها تجربه در حوزه پرداخت های ارزی آماده ارائه کلیه خدمات به شما هم وطنان محترم میباشد .

 

به چه بانک ها و حساب هایی میتوان در دبی پول حواله کرد :

به اکثر بانک های دبی از قبیل NBD,RAKBANK,DIB,مشرق بانک و ... امکان انتقال حواله به کلیه حساب های شخصی,شرکتی و دانشگاه وجود دارد .

 

نرخ حواله درهم را چطور میتوان استعلام گرفت :

قیمت حواله درهم هر روز راس ساعت 12 ظهر در سایت اپدیت میشود و میتوانید قیمت را به صورت لحظه ای داخل سایت دریافت کنید البته ثبت نام در سایت برای مشاهده قیمت الزامی میباشد .

 

مدت زمان ارسال حواله به دبی :

زمان انتقال حواله درهم به دبی بین یک الی سه روز کاری با توجه به نوع حساب و بانک متغیر میباشد اما در اکثر مواقع حواله های شرکتی یا تجاری طی یک روز کاری انجام میشود .

 

کارمزد ارسال حواله به دبی چقدر است :

کارمزد حواله درهم براساس مبلغ متغیر میباشد که برای محاسبه دقیق کارمزد میتوانید مبلغ حواله را در فرم ثبت ارسال حواله وارد کنید تا کارمزد محاسبه شود البته برای مقادیر بالای 10 هزار درهم کارمزدی تعلق نمیگیرد .

 

برای ارسال حواله درهم به چه اطلاعاتی نیاز است :

اگر قصد انتقال حواله به حساب بانکی در دبی دارید مهمترین اطلاعات نام بانک , شماره حساب و نام حساب میباشد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید کد سوئیفت را در فرم ارسال حواله ثبت نمایید.

 

منشاء ارسال حواله درهم کجا میباشد :

کلیه حواله های درهم از مبدا دبی واریز میشود و حواله های درهم غالبا داخلی انجام میشود در برخی مواقع میتوان برای حواله های دلار به صورت منشاء خارجی با سوئیفت اقدام کرد .

 

چگونه میتوان از طریق صرافی ستین حواله درهم ارسال کرد :

با توجه به آسودگی مشتریان محترم فرایند ثبت درخواست ارسال حواله به دبی آنلاین میباشد و کافیست مشخصات حساب مقصد و مبلغ درخواستی را در فرم ارسال حواله به دبی ثبت نمایید .

 

گروه مالی صرافی ستین خدمتگزار شما مشتریان محترم میباشد و تیم پشتیبانی ما در ساعات کاری پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود .