صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

انتقال پول به استرالیا | قیمت حواله دلار استرالیا

استرالیا یک کشور مستقل است که از سرزمین اصلی قاره استرالیا، جزیره تاسمانی و جزایر کوچکتر متعددی تشکیل شده‌است. این کشور از نظر مساحت بزرگ‌ترین کشور اقیانوسیه و ششمین کشور بزرگ جهان است. جمعیت استرالیا نزدیک به ۲۶ میلیون نفر و مساحت آن ۷٬۶۱۷٬۹۳۰ کیلومتر مربع (۲٬۹۴۱٬۳۰۰ مایل مربع) می‌باشد. استرالیا کشوری با نرخ شهرنشینی بسیار بالا است و بیشتر شهرهای این کشور در ساحل شرقی متمرکز هستند. کانبرا پایتخت کشور است، در حالی که بزرگ‌ترین شهر سیدنی است و سایر مناطق کلانشهری مهم شامل ملبورن، بریزبن، پرث و آدلاید است.

 

ایرانیان زیادی در سال به کشور استرالیا برای زندگی و تحصیل مهاجرت میکنند از این رو حجم مبادلات مالی بین ایران و استرالیا تقاضای زیادی دارد اما با توجه به تحریم های بین المللی در ایران امکان مبادلات بانکی بین ایران و استرالیا امکان پذیر نمیباشد و میبایستی از طریق صرافی ها مبادلات مالی انجام شود . با توجه به چالش های زیادی که هم وطنان عزیز برای ارسال پول به استرالیا دارند گروه مالی صرافی ستین با ایجاد یک بستری مطمئن و سریع آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز برای کشور استرالیا میباشد .

 

حواله به استرالیا به چه بانک ها و حساب هایی قابل انجام است :

گروه مالی صرافی ستین با داشتن تیمی متخصص و با تجربه در حوزه پرداخت های بین الملل کلیه انتقالات بانکی را از مبدا استرالیا به صورت داخلی انجام میدهند و امکان واریز حواله دلار استرالیا به حساب های شخصی,شرکتی و دانشگاه وجود دارد .

مدت زمان ارسال حواله به استرالیا :

کلیه حواله جات بانکی به مقصد استرالیا طی زمان بندی یک الی سه روز کاری قابل انجام میباشد و با توجه به حجم سفارشات این زمان بندی متغیر است .

نحوه ثبت درخواست حواله استرالیا در صرافی ستین :

برای انجام حواله به استرالیا از طریق سایت صرافی ستین میتوانید فرم مربوط به ارسال حواله استرالیا را ثبت نمایید و فرایند درخواست را به صورت آنلاین انجام دهید .

نرخ حواله استرالیا را چطور میتوان استعلام گرفت :

قیمت حواله دلار استرالیا هر روز راس ساعت 12 ظهر در سایت آپدیت میشود و تا ساعت حداکثر 17 اعتبار دارد توجه داشته باشید روزهای تعطیل رسمی قیمتی در سایت آپدیت نمیشود .

میزان کارمزد حواله به استرالیا چقدر است :

کارمزد براساس مبلغ حواله متغیر میباشد و برای محاسبه دقیق میبایستی مبلغ حواله را در فرم ثبت درخواست وارد نمایید تا کارمزد به صورت دقیق محاسبه شود .

 

گروه مالی صرافی ستین مشتاقانه آماده ارائه خدمت به شما مشتریان محترم بوده و درصورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر برای ارسال حواله به استرالیا دارید میتوانید به صورت تلفنی با مجموعه تماس حاصل فرمایید.