صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

ارسال پول به سوئیس | نرخ و انتقال حواله فرانک به سوئیس

سوئیس یا سویس با نام رسمی کنفدراسیون سوئیس (به لاتین: Confoederatio Helvetica)، کشوری محصور در خشکی است که در تلاقی اروپای غربی، مرکزی و جنوبی واقع شده[۱۵] این جمهوری فدرال متشکل از ۲۶ کانتون است که مقامات فدرال آن در برن مستقرند.سوئیس از جنوب با ایتالیا، از غرب با فرانسه، از شمال با آلمان و اتریش و از شرق با لیخن اشتاین همسایه است. این منطقه از نظر جغرافیایی بین فلات سوئیس، رشته کوه آلپ و ژورا تقسیم شده‌است و مساحت کل آن ۴۱٬۲۸۵ کیلومتر مربع، و وسعت خشکی‌های آن ۳۹٬۹۹۷ کیلومتر مربع است. با آنکه بخش اعظم منطقه را رشته کوه آلپ اشغال می‌کند، اما اکثر جمعیت ۸٫۵ میلیون نفره سوییس بیشتر در فلات متمرکز شده‌اند. بزرگ‌ترین شهرها و مراکز اقتصادی سوییس در قسمت فلات آن واقع شده‌اند. از جمله زوریخ، ژنو و بازل. در این شهرها دفاتر مختلف سازمان‌های بین‌المللی، از جمله ستاد مرکزی فیفا، دومین دفتر بزرگ سازمان ملل و ساختمان اصلی بانک تسویه حساب‌های بین‌المللی، قرار دارد. فرودگاه‌های بین‌المللی اصلی سوئیس نیز در این شهرها واقع شده‌اند.این کشور ۸٬۶ میلیون نفر جمعیت و مساحتی بالغ بر ۴۱٬۲۸۵ کیلومتر مربع دارد.سوئیس کشوری است به صورت جمهوری فدرال تککانتون و از ۲۶ ایالت تشکیل شده‌است که «کانتون» خوانده می‌شوند.
پایتخت سوئیس شهر بِرن است و قطب‌های اقتصادی این کشور دو شهر ژنو و زوریخ هستند. سوئیس یکی از کشورهای پرتوسعه انسانی در جهان است و درآمد سرانه در این کشور با ۸۰۰۰۰ دلار برای هر نفر از بالاترین‌ها در جهان است.
سوئیس کشوری چندزبانه است و در آن چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش جزو زبان‌های سوئیس شناخته می‌شوند.

 

با توجه به تحریم های بین المللی در ایران بسیاری از هم وطنان عزیز برای انتقال پول به کشور سویس با چالش های زیادی رو به رو هستند و با توجه به تحریم های موجود امکان مبادلات بانکی بین ایران و سویس وجود ندارد از این رو میبایستی از طریق صرافی ها این کار انجام شود , گروه مالی صرافی ستین با سال ها تجربه و فعالیت در حوزه پرداخت های بین المللی آماده ارائه کلیه خدمات از ایران به کشور سویس به هم وطنان عزیز میباشد .

 

واحد پول کشور سوئیس چیست :

فرانک سوئیس، (به انگلیسی: Swiss franc) (به فرانسوی: Franc suisse) (به آلمانی: Schweizer franken) با کد ایزو ۴۲۱۷ CHF یکای پول کشورهای سوئیس و لیختن اشتاین می‌باشد. ارزش آن تقریباً برابر ۱ دلار آمریکا و مانند پول آمریکا هر ۱ فرانک مساوی ۱۰۰ سانتیم است.

چگونه میتوان به سوئیس پول حواله کرد :

اگر قصد انتقال حواله پول به کشور سوئیس را دارید صرافی ستین در کمتر از سه روز کاری این کار را برای شما با کمترین نرخ و کارمزد انجام میدهد.

به چه حساب هایی میتوان در سوئیس پول حواله کرد :

این امکان وجود دارد به هر حسابی داخل کشور سوئیس از قبیل حساب شخصی,شرکتی و دانشگاه حواله فرانک ارسال کرد و محدودیتی در انتقال به حساب ها وجود ندارد .

منشاء ارسال حواله فرانک کدام کشور میباشد :

در اکثر مواقع حواله به صورت داخلی از کشور سوئیس انجام میشود و در صورتی که موجودی نباشد از حساب وایز در کشور ایرلند پول حواله میشود .

چگونه میتوان در صرافی ستین درخواست حواله فرانک ثبت کرد :

در جهت آسودگی در ثبت درخواست فرایند کاملا آنلاین میباشد و از طریق فرم ثبت درخواست حواله ارزی به سوئیس میتوانید مشخصات حساب بانک مقصد را به همراه مبلغ درخواستی ثبت نماید و مبلغ را به صورت آنلاین بر روی درگاه پرداخت نمایید .

نرخ فرانک را چطور میتوان استعلام گرفت :

قیمت حواله فرانک همه روزه ساعت 12 ظهر در سایت بروز رسانی میشود و قیمت ها را میتوانید به صورت لحظه ای و آنلاین در سایت دریافت نمایید .

مقدار کارمزد حواله چقدر میباشد : 

کارمزد حواله براساس مبلغ درخواست متغیر میباشد و برای محاسبه دقیق کارمزد میتوان مبلغ حواله را در فرم ثبت سفارش وارد نمایید تا کارمزد محاسبه شود .

برای ارسال حواله به سوئیس به چه اطلاعاتی نیاز است :

برای انجام حواله بانکی نیازمند مشخصات حساب بانکی مقصد میباشید که میبایستی شماره حساب , نام حساب , کد سوئیفت را داشته باشید .

معرفی بانک های معتبر کشور سوئیس :

سویس بانک های زیادی دارد که میتوان به معروف ترین آن ها از جمله : یو بی اس , کردیت سویس , رایفایزن , زوریخ کانتونال , بی اس آی اشاره داشت .

 

گروه مالی صرافی ستین خدمتگزار شما مشتریان محترم میباشد و مشتقانه آماده ارائه مشاوره و راهنمایی برای ارسال حواله به کشور سوئیس میباشیم .