پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت آمریکا MRV Fee

اگر قصد مهاجرت و اقامت در امریکا را دارید به طور قطع می دانید در ایران کنسول گری برای آمریکا وجود ندارد. این موضوع باعث شده است تا متقاضیان سفر به آمریکا با موانع و مشکلات زیادی روبرو شوند. بنابراین بسیاری از این افراد برای دریافت وقت سفارت آمریکا باید به کشورهایی نظیر ترکیه، امارات و ارمنستان که دارای کنسول گری امریکاست، سفر کنند. به همین دلیل دریافت وقت و پرداخت هزینه سفارت امریکا برای مهاجران آمریکایی و بخصوص برای کسانی که بار اول این سفر را تجربه می کنند از اهمیت فراوانی برخوردار است. گروه مالی صرافی ستین در شرایط فعلی و با وجود تحریم ها با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان هزینه را پرداخت کرده و به راحتی بتوانید وقت سفارت بگیرید.

 

نحوه گرفتن وقت سفارت امریکا
اولین و مهم ترین قدم برای ورود و اقامت به خاک امریکا حتی به صورت توریستی، اخذ ویزای امریکاست که این امر تنها با گرفتن وقت سفارت این کشور میسر می شود. برای دریافت وقت سفارت، تعداد افرادی که شما را همراهی می کنند را تعیین کرده تا در روز تعیین شده همراه تان در سفارت حضور داشته باشند. 
متقاضیان ایرانی قادرند در هر کنسولگری یا سفارت کشور آمریکا در سراسر جهان که تشریفات روادید غیر مهاجرتی را انجام می‌دهد، وقت سفارت خود را جهت انجام پروسه دریافت ویزا تعیین و از طریق آن سفارت، ویزای خود را دریافت نمایند. اما با توجه به شرایط کشور ما و نبود سفارت یا کنسولگری امریکا، بهتر است برای دریافت وقت به کنسولگری های مختص ایرانیان که با زبان رسمی فارسی آشنایی دارند همچون امارات، ترکیه، ارمنستان مراجعه کنند. 

شرایط اولیه تعیین وقت سفارت امریکا
پس از انتخاب کشور مورد نظر برای تعیین وقت سفارت، شما می بایست در ابتدا اکانت سفارت خود را در سایت سفارت در کشور مد نظر خود -امارات، ارمنستان و یا ترکیه- ایجاد کنید.
سپس باید فرم ویزا پر کنید، به یاد داشته باشید برای دریافت وقت سفارت نیازی به ثبت فرم نهایی DS-160 ندارید بلکه می‌توانید فرم را فعال و Application ID را دریافت نمایید. دقت داشته باشید در صورتی که فرم کامل شده را ثبت نکردید، برای جلوگیری از منقضی شدن Application ID، می بایست به صورت ماهانه این فرم را آپدیت نمایید. دقت کنید که فرم مربوط را بدون هرگونه اشتباهی پرکنید زیرا اگر فرم ویزای خود را سهوا و یا عمدا اشتباهی پر کنید بایستی حتما جوابگوی افسران ویزا باشید. علاوه بر این حتی ممکن است ریجکت شوید. بنابراین بهتر است این کار را به کارشناسان و مشاوران اخذ ویزای آمریکا بسپارید.
در انتها باید هزینه MRV Fee پرداخت نمایید. پس از پرداخت این هزینه‌، شما اجازه‌ی خواهید داشت تا برای گرفتن وقت از سفارت اقدام نمایید . گروه مالی صرافی ستین این امکان را برای شما فراهم می آورد تا به راحتی و در کمترین زمان این هزینه را به راحتی پرداخت کنید.
بخاطر داشته باشید هر فرد متقاضی پس از تعیین وقت می تواند زمان مصاحبه خود را تا 5 بار بدون بدون پرداخت هزینه، تغییر دهد. و این تنها در صورتی ممکن است که در همان سفارت خانه، وقت بعدی خود را تعیین کند.مدارک لازم برای حضور در سفارت امریکا
پس از ثبت نام و ایجاد اکانت و پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت امریکا در کشور مورد نظر، باید مدارک و اطلاعات لازم را همراه به همراه ترجمه آن ها تهیه کرده و به سفارت خانه تعیین شده ارائه دهد. این مدارک عبارتند از :

• اصل پاسپورت (حداقل 6 ماه اعتبار) و کپی صفحه اول، به همراه پاسپورت های قبلی
2 قطعه عکس تمام رخ 5*5 رنگی با زمینه سفید به همراه اسکن
• اصل شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج یا طلاق و کارت پایان خدمت به همراه ترجمه مدارک
• مدارک شغلی فرد (گواهی اشتغال به کار، حکم کارگزینی یا بازنشستگی، پروانه نظام مهندسی و... )
• اصل سند ملکی به همراه ترجمه آن 
• پرینت 6 ماه اخیر حساب بانکی یا تمکن مالی به زبان لاتین
• اسکن کامل از ویزا در صورت داشتن ویزای قبلی آمریکا
• فیش تائید واریز هزینه و برگ وقت سفارت
• آدرس ایمیل معتبر به همراه شماره تلفن همراه فرد 
• درخواست نوع ویزا بر روی سربرگ
• تاییدیه ثبت فرم DS-160

 

هزینه وقت سفارت آمریکا
هزینه گرفتن وقت تعیین وقت سفارت آمریکا بسته به نوع ویزا متفاوت است. هزینه MRV Fee یا همان هزینه وقت مصاحبه در سفارت آمریکا برای اکثر ویزاها 160 دلار می باشد که این مبلغ ممکن هست با توجه به نوع ویزا (مهاجرتی - غیرمهاجرتی) متفاوت باشد. فراموش نکنید برای دیدن وقت های خالی سفارت می بایست ابتدا هزینه MRV Fee پرداخت شده باشد.
در بعضی از تایپ های ویزا برای مثال لاتاری گرین کارت آمریکا که فرد به مصاحبه دعوت می شود این هزینه در داخل سفارت به صورت نقد و معادل 330 دلار می باشد که می بایست پرداخت شود.


گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های پرداخت های بین الملل، می تواند در سریع ترین زمان ممکن برای شما، هزینه وقت سفارت آمریکا را پرداخت کند که برای انجام این سفارش کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید .