پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت انگلیس

اگر قصد مهاجرت و اقامت در کشور پادشاهی انگلستان را دارید باید بدانید این کشور قوانین مرزی مخصوص و سختگیرانه ای نسبت به کشورهای حوزه شینگن را دارد که بهتر است قبل از اقدام در این زمینه، از آن آگاه شوید. اولین و مهم ترین گام در اخذ ویزای انگلیس و عدم ریجکتی، مدارک و شرایط فرد متقاضی است که باید دقیقا با نوع ویزا همخوانی داشته باشد. برای سفر به این کشور باید حتما مهر یکی از انواع ویزاهای انگلیس اعم از توریستی، کاری و تحصیلی در پاسپورت خود داشته باشید.
از آنجا که سفارت انگلستان در ایران و پس از سال 2011 بسته شد، برای دریافت وقت سفارت این کشور باید به دفاتر نمایندگی تحت عنوان VFS GLOBAL که از طرف سفارت انگلیس در تهران تشکیل شد، مراجعه کنید. در واقع تعیین وقت از سفارت انگلیس همان وقتی است که دفترهای نمایندگی این شرکت به شما می دهند و تمامی مراحل انگشت نگاری و مصاحبه نیز در همین شرکت در داخل تهران انجام می شود. گروه مالی صرافی ستین در شرایط فعلی و با وجود تحریم ها با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان هزینه سفارت را پرداخت کرده و به راحتی بتوانید وقت سفارت بگیرید.


نحوه گرفتن وقت سفارت انگلستان
برای گرفتن وقت سفارت انگلیس باید در سایت سفارت، یک حساب کاربری با ایمیل فعال ایجاد کنید. سپس فرم فارسی مربوط به وقت سفارت را از سایت دانلود و پرینت کرده و به صورت خوانا و کامل تکمیل نمایید. دقت کنید اطلاعات وارد شده در کمال صداقت و درستی وارد شوند. اگر اطلاعاتی در این زمینه ندارید بهتر است با کارشناسان مربوط مشاوره کنید. 
یکی از مهم ترین مراحل در این زمینه انتخاب نوع ویزا می باشد که باید به درستی انجام شود. پس از تکمیل فرم باید مدارک مورد نیاز اعم از صفحه اول پاسپورت، دعوتنامه، وچر هتل (درصورت موجود بودن) در سایت آپلود کنید. سپس وقت سفارت خود را رزرو کرده و بر اساس نوع ویزا و مدت زمان حضورتان، هزینه را پرداخت کنید. فراموش نکنید هزینه ویزا به طور جداگانه محاسبه خواهد شد.
بخاطر داشته باشید با وجود شرکت VFS در تهران، تعیین وقت فوری برای سفارت وجود ندارد و از زمان ارسال درخواست 2 هفته زمان می برد تا قرار ملاقات برای شما تعیین شود. 
برای گرفتن وقت سفارت انگلستان می توانید از طریق دبی، استانبول و آنکارا نیز اقدام نمایید که دبی طیف گسترده ای از خدمات را به شما ارائه می دهد. روند تعیین وقت نیز به همان منوال بالا می باشد فقط برای ایجاد اکانت باید به سایت کشور مربوط مراجعه کنید.

 

وقت فوری سفارت انگلیس
پروسه اخذ ویزای انگلیس حدود 3 ماه طول می کشد که در حالت عادی این زمان معادل 40 تا 60 روز می باشد که هزینه آن نیز همان هزینه معمول است. اما اگر زمان کافی برای اجرای این روند را ندارید می توانید از گزینه گرفتن وقت فوری سفارت انگلیس استفاده کنید. بدین طریق در طی 1 تا 2 هفته به شما وقت سفارت داده خواهد شد که بالطبع قیمت و هزینه وقت سفارت نیز اندکی افزایش پیدا می ‎کند. نکته مهم اینجاست که در این پروسه نیز برای پذیرش یا عدم پذیرش شما 20 تا 30 روز زمان لازم است.

مدارک لازم برای تعیین وقت سفارت انگلیس
پس از ثبت نام و ایجاد اکانت، برای انگشت نگاری باید به یکی از کنسولگری های خدمات ویزا در تهران، دبی یا ترکیه مراجعه کرده و مدارک زیر را تحویل دهید. دقت کنید مدارک باید به زبان انگلیسی یا ولزی در یک دارالترجمه رسمی ترجمه شوند. بررسی مدارک ممکن است 20 روز طول بکشد.
• اصل پاسپورت (حداقل 6 ماه اعتبار) به همراه پاسپورت های قبلی
• کپی از تمامی صفحات پاسپورت حتی صفحات سفید
2 قطعه عکس تمام رخ 5*5 رنگی با زمینه سفید
• اصل و ترجمه شناسنامه، کارت ملی، سند ازدواج یا طلاق و کارت پایان خدمت (برای آقایان)
• مدارک شغلی فرد (گواهی اشتغال به کار، حکم کارگزینی یا بازنشستگی، پروانه نظام مهندسی و... )
• اصل و ترجمه سند ملکی یا اجاره نامه 
• پرینت 6 ماه اخیر حساب بانکی به زبان لاتین
• اصل و کپی دعوتنامه معتبر یا رزرو هتل در انگلیس
• نسخه تکمیل شده فرم آنالین درخواست روادید به همراه برگه تاییدیه وقت و واریزی
• مدارک میزبان در انگلستان ( دعوتنامه به همراه کپی پاسپورت و مدارک اقامتی دعوت کننده، پرینت حساب بانکی، مدارک شغلی و گواهی اشتغال به کار با ذکر درامد، فیش حقوقی، سند ملکی ملک محل اقامت در انگلستان یا اجاره نامه، آخرین برگ مالیاتی پرداخت شده، قبوض پرداختی از قبیل آب برق و گاز و...(

متقاضیان باید علاوه بر مدارک بالا، یک سری فتوکپی کامل از کلیه مدارک و فرم ھا و درخواست ویزا تهیه و ارائه کنند.


هزینه وقت سفارت انگلیس
هزینه وقت سفارت ویزای انگلیس معمولا به صورت آنلاین در سایت سفارت انجام می شود. اگر از طریق دفاتر تهران اقدام به اخذ ویزا کرده باشید هزینه وقت سفارت انگلیس برای هر فرد 20 دلار بیشتر از در دفاتر خارج از کشور (دبی، ابوظبی، استانبول و آنکارا) می باشد. بدین ترتیب که در دفتر تهران بسته به مدت ویزا از 6 ماه تا 10 ساله از 300 الی 2500 دلار متغیر است.
تاریخ مصاحبه در کنسولگری انگلستان در کشور امارات نباید بیش از 60 روز و در کشور ترکیه بیش از 90 روز پس از تاریخ Submit و پرداخت هزینه تعیین وقت سفارت باشد.


گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های پرداخت های بین الملل، می تواند در سریع ترین زمان ممکن برای شما، هزینه وقت سفارت انگلستان را پرداخت کند که برای انجام این سفارش کافیست درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید .