خرید بلیط هواپیما پرواز خارجی از سایت خارجی

پروازهای خارجی معمولا به پروازهایی گفته می شود که مبدا یا مقصد و یا هردو آنها به خارج از کشور ختم می شود. خرید بلیط هواپیما اولین دغدغه مسافرانی ست که به دلایل مختلف همچون مهاجرت، کار و تفریح قصد سفر به خارج از کشور را دارند. روش های مختلفی برای تهیه بلیط وجود دارد اما اگر خودتان قصد خرید بلیط هواپیما از سایت های خارجی را دارید باید به کردیت کارت، مستر کارت یا ویزا کارت دسترسی داشته باشید تا بتوانید هزینه پرواز را پرداخت کنید. از آنجا که به دلیل وجود تحریم در کشور این امر به طور مستقیم برای شما میسر نیست، گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی این امکان را به شما می دهد تا با اطمینان خاطر، خرید خود را نهایی کرده و هزینه را به راحتی پرداخت نمایید.


وب سایت های خرید بلیط هواپیما از سایت خارجی
امروزه وب سایت های معتبر و معروفی برای تهیه بلیط وجود دارد که با نرخ های رقابتی، به شما کمک می کند تا انتخاب بهتر و با هزینه ای مقرون به صرفه تر داشته باشید. از جمله این وب سایت ها عبارتند از :
• skyscanner.net
• Cheapoair.com 
• emirates.com
• turkishairlines.com
• atarairways.com

برخی خطوط هواپیمایی معتبر با نرخ پایین تر که دارای پرواز به ایران هستند نیز وجود دارد که می توانید از آنها نسبت به تهیه بلیط اقدام کنید. 

• Pegasus : پروازهای اروپایی
• Buta Airways : پرواز به آذربایجان، کشورهای مشترک المنافع و اروپا
• AirAsia : پرواز به جنوب شرقی آسیا مانند مالزی، تایلند، اندونزی و ...
• Air Arabia و flydubai : پرواز به امارات، کشورهای افریقایی و خاورمیانه 
• Norwegian و easyJet : پروازهای داخلی اروپا

در این بین خطوط هوایی امارات، بریتیش ایرویز و پگاسوس جز پرطرفدارترین ایرلاین ها در دنیا می باشند که علاوه بر خدمات عالی، پروازی بی خطر را برای شما به ارمغان می آورند.

نحوه خرید بلیط هواپیما از سایت خارجی
معمولا برای خرید بلیط نیازی به ایجاد اکانت ندارید و تنها با ورود به سایت می توانید مبدا و مقصد، تاریخ پرواز، تعداد مسافران ( بزرگسال و کودک) و نوع پرواز را انتخاب کنید. سپس تمامی پروازهای موجود در ساعت های مختلف و انواع خطوط هواپیمایی با نرخ قیمت برای شما نمایان می شود که می توانید با بررسی دقیق هزینه ‏پرواز و روز و ساعت پرواز انتخاب خود را نهایی کنید.سپس اطلاعات پروازی برای تایید و بررسی نهایی به شما نمایش داده می شود تا اگر اشتباهی رخ داده باشد بتوانید آن را با برگشت به قبل تصحیح کنید. 
در مرحله بعد باید اطلاعات هویتی مسافرین را وارد کنید برای عدم اشتباه بهتر است اطلاعات فردی بر طبق گذرنامه هر فرد تکمیل شود. سپس هزینه نهایی با محاسبه بیمه، مالیات و یا تخفیف برای شما نشان داده خواهد شد که باید بوسیله یک IP خارج از ایران یا بوسیله کارت های اعتباری خارجی (مسترکارت، ویزا کارت و ...) پرداخت نمایید. 
پس از انجام فرآیند خرید بلیط هواپیما از سایت خارجی، خلاصه اطلاعات هویتی و پرواز به صورت یک جا نمایش داده می شود که می توانید آن را روی گوشی ذخیره کرده یا پرینت ‏گرفته و نزد خود نگه دارید.


اطلاعات مورد نیاز برای خرید بلیط از سایت خارجی
از آنجا که سیستم های پروازی دارای زمان محدود و مشخص برای انتخاب پرواز و نهایی کردن هستند بنابراین برای خرید و رزرو بلیط هواپیما از سایت های خارجی باید قبل از ورود به سایت تاریخ دقیق رفت و برگشت ( در صورت دوطرفه بودن پرواز ) و مبدا و مقصد خود را معین کرده و مدارک شناسایی مسافران مانند پاسپورت را در کنار خود داشته باشید تا به راحتی بتوانید نسبت به خرید بلیط اقدام کنید. 


اگر برای خرید بلیط از داخل ایران به کارت های اعتباری ارزی دسترسی ندارید، بهتر است با دفتر گروه مالی صرافی ستین تماس گرفته تا بتوانید به راحتی پرداخت خود را نهایی و ثبت کنید.