خرید بلیط کشتی مسافری ، تفریحی و کروز از سایت خارجی

یکی از لذت بخش ترین، جذاب ترین و فراموش نشدنی ترین سفرها، سفر با کشتی می باشد. از آنجا که امروزه صنعت توریستی دریایی پیشرفت بسیاری داشته است، مسافرت با کشتی به یکی از مفرح ترین سفرها تبدیل شده است زیرا علاوه بر برنامه های تفریحی و دیدن نقاط مختلف از امکانات رفاهی زیادی برخوردار است. همچنین در این نوع سفر جای هیچ گونه نگرانی برای برنامه ریزی، محل اسقرار و وعده های غذایی وجود ندارد و همه اینها بر عهده تور و خدمه کشتی است، شما تنها کافی است برای خرید بلیط کشتی به یکی از صدها سایت خارجی مربوط مراجعه کرده و با فشردن تنها یک دکمه خرید خود را نهایی کنید. تنها نکته مهم پرداخت هزینه بلیط می باشد که به دلیل عدم دسترسی به حساب های بین المللی (کردیت کارت، مستر کارت یا ویزا کارت ) در کشورمان این امکان برای شما فراهم نیست اما نگران نباشید گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی هزینه بلیط شما را به راحتی پرداخت کرده تا با خیال راحت از سفر خود لذت ببرید.

مزایای مسافرت با کشتی
سفر با کشتی نسبت به هواپیما هزینه کمتری داشته و اگر مشکل دریا زدگی نداشته باشید می توانید از تجربه یک سفر نو لذت ببرید. همچنین این سفر آبی با تنوع غذایی لذت بخش و گاهی وجود گروه موسیقی همراه است که لذت سفر را برایتان دو چندان می کند. علاوه بر این اگر یک کشتی لوکس را برای مسافرت انتخاب کرده باشید می توانید از امکاناتی همچون استخر، باشگاه بدنسازی، زمین های بازی، سالن اجرای نمایش‌، سینما، وای‌فای یا اینترنت رایگان، سرویس های موبایل و تلویزیون بهره ببرید. از طرفی قیمت بلیط کشتی معمولا کمتر دچار نوسان می شود زیرا بوسیله شرکت های بزرگ حمل و نقل تعیین می شود. از دیگر مزایای سفر با کشتی که نمیتوان آن را نادیده گرفت حمل کالاهای بزرگ و سنگین می باشد یعنی در برخی موارد شما حتی می توانید اتومبیل خود را با کشتی به مقصدتان انتقال دهید.

نحوه خرید بلیط کشتی از سایت خارجی
برای خرید کشتی می توانید به صورت آنلاین اقدام نمایید. برای این کار می توانید به سایت معتبر خارجی دلخواه خود مراجعه کرده و پس از تعیین مسیر مبدا و مقصد، زمان حرکت، تعداد نفرات و قیمت کشتی، هزینه بلیط خود را پرداخت کنید. 
دقت کنید اطلاعات مسافرین را در سایت بصورت درست و مطابق با مشخصات گذرنامه وارد کنید و حتما چک کنید اطلاعات ارسالی و ثبت شده افراد و بلیط درست باشد. در انتها فراموش نکنید که امکان پرداخت هزینه از طریق ایران امکان پذیر نیست و باید برای این کار لینک پرداخت خود را برای گروه مالی صرافی ستین ارسال نمایید تا در کوتاه ترین زمان پرداخت برای شما انجام شود.

بنادر مهم سفر خارجی با کشتی در ایران
11
بندر فعال در ایران برای سفر خارجی با کشتی وجود دارد که 3 عدد از آنها در شمال کشور و مابقی در خلیج فارس در حال فعالیت می‌ باشند. البته از بین تعدادی فقط برای اهداف تجاری و واردات و صادرات ساخته شده اند. دو بندر انزلی و نوشهر از دو بندر مهم در شمال کشور و بندر بوشهر، بندرعباس، خرمشهر و بندر لنگه در جنوب کشور از جمله بنادر مهم در جنوب کشور هستند که این وظیفه مهم را بر عهده گرفته اند و شما برای مسافرت می توانید به این بنادر مراجعه کنید.

مدارک لازم برای مسافرت با کشتی در مسیرهای بین‌المللی
برای مسافرت با کشتی در مسیرهای بین المللی باید مدارک زیر را به همراه خود داشته باشید:

• اصل گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار
• فیش پرداخت عوارض خروج از کشور
• اصل ویزای 3 ماهه یا اقامت معتبر کشور مقصد

حتما پاسپورت یا گذرنامه خود را از نظر ویزای یک یا چند سفره بودن (Multi) چک کنید تا در طول سفر مشکلی برایتان پیش نیاید. زیرا ویزای شما تک سفره بوده و در حوزه شینگن باشید و کشتی در حین سفر بخواهد از آب های دریای حوزه شینگن خارج و دوباره وارد شود، از ورود شما به این حوزه منع می شود، زیرا ویزای شما در زمان ورود به کشور مبدأ استفاده شده است. بنابراین بهتر است ویزای شما چند سفره یا همان Multi باشد.

وب سایت های خارجی خرید بلیط کشتی 
از جمله وب سایت های خرید بلیط کشتی در خارج از کشور می توان به موارد اشاره کرد که از پرداخت آنلاین پشتیبانی می کنند.

https://www.royalcaribbean.com
https://www.travelocity.com
https://www.go2andaman.com/online-ferry-booking

 

اگر برای خرید بلیط کشتی از سایت خارجی از داخل ایران به کارت های اعتباری ارزی دسترسی ندارید، بهتر است با دفتر گروه مالی صرافی ستین تماس گرفته تا بتوانید به راحتی پرداخت خود را نهایی و ثبت کنید.