پرداخت نیم چیپ | خرید دامنه و هاست از Name Cheap

امروزه سرورها برای ثبت و راه اندازی وب سایت ها یک امر واجب و ضروری بوده و انتخاب یک سرور با کیفیت و سرعت عالی در میان هزاران شرکت ارائه دهنده این میزبان از اهمیت بالایی برخوردار است. در این میان سایت نیم چیپ Namecheap که در سال 2000 در شهر فینیکس در ایالت آریزونا توسط ریچارد کرکندل تاسیس شد که دارای اعتبار فراوان در زمینه خرید دامنه و هاستینگ می باشد و خدمات گسترده ای برای خرید دامنه به شما ارائه می دهد. همچنین این سایت اعتبار خود را از شرکت ICANN گرفته و احتمال تحریم ایران توسط این شرکت بسیار کم می باشد. گروه مالی صرافی ستین در کمترین زمان با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی در پرداخت هزینه در سایت نیم چیپ شما در کنار شماست. 

مزایای سایت نیم چیپ Namecheap
همانطور که گفتیم سایت های زیادی در زمینه ارائه خرید دامنه و هاستینگ وجود دارد اما آنچه این سایت را از دیگر سایت ها متمایز می کند برخی از ویژگی ها و مزایایی است که در ادامه به آن اشاره شده است. 

• سرعت بارگزاری بالا
• قیمت مناسب
• ضمانت 30 روزه استرداد هزینه 

در واقع می توان گفت یکی از مهم ترین ویژگی یک سرور سرعت بالا در لود و بارگزاری اطلاعات می باشد که سایت نیم چیپ Namecheap با سرعت پرش کمتر از 6 ثانیه باعث می شود تا شما سایتی با سرعت بالا و پرقدرت داشته باشید. همچنین با کمی مقایسه متوجه خواهید شد که هزینه ثبت نام و خرید در این سایت بسیار کم و مقرون بصرفه می باشد.

انواع خدمات سایت نیم چیپ Namecheap
این سایت علاوه بر ارائه هاست و دامنه خدمات دیگری از قبیل خدمات ایمیل شرکتی و تبلیغاتی، گواهی SSL، خدمات CDN برای ساخت لوگو برای وب سایت و ایجاد کارت، خدمات 
وب سایت ساز و برنامه‌ نویسی وردپرس و انتقال دامنه با عنوان Transfer to Us، خدمات مربوط به امنیت سایت را نیز ارائه می دهد که تمامی این امکانات را به صورت 24 ساعته پشتیبانی می کند. 

خدمات هاستینگ سایت نیم چیپ Namecheap شامل 2 مرحله میزبانی است که علاوه بر افزایش سرعت در سایت، در مرحله اول تمامی اطلاعات شما از جمله اطلاعات DNS ها، گذرواژه و در کل فعالیت کاربری را از شما گرفته و در زمان مشکل شما را پشتیبانی خواهد کرد. در مرحله دوم تمامی اطلاعات و محتوای سایت، لاگ های ایمیل، فایل های SSL را برای شما ذخیره می کند.
همچنین شما می توانید در این سایت به اعتبار ICANN انواع دامنه با پسوند مورد نظر خود را تهیه کرده و از خدمات مخصوص دامنه مانند WhoisGuard بهره ببرید. این دامنه یک سرویس خصوصی با امکان دسترسی به اطلاعات و حفظ حریم شخصی است که در مقابل ایت دسترسی از آن خدمات مخافظتی دریافت خواهید کرد. 
برای استفاده از خذمات ایمیل در سایت نیم چیپ باید اکانت خود را به یک ایمیل خصوص در این سایت متصل کنید تا به تمامی سرویس های گوگل دسترسی داشته باشید. در واقع با انصال به این ایمیل، گوگل اطلاعات مخاطبین شما را برای سایت ارسال می کند و با اجازه دسترسی شما به اطلاعات محرمانه خود، خدمات بیشتری را دریافت خواهید کرد.
علاوه بر خدمات گفته سایت  نیم چیپ با ارائه خدمات در زمینه CDN، اجازه ساخت لوگو و ایجاد کارت ویزیت را نیز برای شما فراهم آورده است. همچنین با ارائه سرویس Transfer to Us امکان انتقال دامنه در کمترین زمان از دیگر میزبانان وب سایت به نیم چیپ را می دهد.

نکته مهم
باید بدانید هر از یک وب سایت های معتبر ثبت دامنه به تمامی پسوندها و آدرس های اینترنتی دسترسی دارند و هیچ شرکتی دارای تمایز ویژه در ارائه نام URL بهتر به شما نخواهد داشت بلکه این اعتبار و خدمات این شرکت است که آن را از دیگران متمایز می کند.

نحوه خرید و پرداخت در سایت نیم چیپ Namecheap
برای خرید و ثبت نام دامنه در سایت نیم چیپ Namecheap باید با وارد کردن ایمیل و رمز، یک حساب کاربری ایجاد کنید. پس از تکمیل اطلاعات و ورود به سایت باید دامنه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در صورت نیاز می توانید دیگر سرویس های گفته شده در بالا را نیز خریداری نمایید.

پرداخت هزینه در این سایت تنها بوسیله پی پال و و کارت های اعتباری ممکن می باشد که به دلیل وجود تحریم ها در کشور و عدم دسترسی، این امکان فراهم نیست. اما نگران نباشید گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های بین المللی این امکان برای پرداخت را در کوتاهترین زمان برای شما میسر می سازد.