پرداخت در گوددی | خرید هاست و دامنه از GoDaddy

یکی از بزرگترین میزبانان وب سایت و ارائه دهنده سرورهای اختصاصی و مجازی سایت گوددی GoDaddy با دو میلیارد دلار درآمد در سال می باشد. این وب سایت تمامی امکانات لازم برای راه اندازی و مدیریت یک سایت فروشگاهی را به صورت همزمان و باکیفیت بالا ارائه می دهد. شرکت گوددی در سال 1997 در بالتیمور مریلند توسط باب پارسونز (Bob Parsons) صاحب امتیاز سابق شرکت Intuit تاسیس شد و در حال حاضر نه تنها از ایالت متحده امریکا بلکه در تمام دنیا نیز مشتری دارد و به سبب تبلیغات موفق و سرویس های خود به معروفیت زیادی دست پیدا کرده است. این شرکت 6 هزار کارمند و 17 میلیون مشتری فعال در سراسر دنیا دارد. پرداخت هزینه سایت گوددی GoDaddy نیازمند دسترسی به حساب های ارزی پی پال، مستر کارت و درگاه های بین المللی می باشد که به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی فردی، گروه مالی صرافی ستین در کمترین زمان با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی با پرداخت هزینه خرید هاست و دامنه سایت گوددی GoDaddy در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

 

مزایای و معایب سایت گوددی GoDaddy

سایت گوددی GoDaddy نسبت به سایر سایت ها از مزایای خاص و مهمی برخوردار است که آن را تبدیل به بزرگترین سایت در زمینه ارائه هاست و سرور کرده است که در زیر به آن اشاره شده است :

• آپ تایم بالای 99 درصد
• سرعت بالا
• سرویس و اپلیکیشن های اضافه

سرعت عالی و آپ تایم بالا باعث می شود شما با این سرور به مشکل نخورید زیرا  سرعت بارگذاری این هاست یک از استاندارد جهانی جلوتر بوده و در حدود 448 میلی ثانیه بوده که این امر یکی از عوامل مهم در قدرت سایت می باشد.همچنین این سایت علاوه بر ارائه هاست و دامنه، خدمات دیگری در حدود 125 اپلیکیشن را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد که به سرعت به حساب کاربری شما متصل می شود.

معایب

• بسته های ارزان قیمت و افت امکانات
• قیمت تمدید بالا
• تضمین 30 روزه بازگشت پول در صورت عدم فعالیت در این مدت

در مقابل پرداخت سالانه 75 دلار برای تمدید هاست و تاییدیه SSL از جمله معایب این سایت می باشد. زیرا بسیاری از سایت های رقیب این تاییدیه را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهند. معمولا پس از خرید هاست باید ایمیل های خود را با آن سینک کنید اما سایت گوددی تنها یک ایمیل در اختیار شما قرار می دهد که با Outlook هماهنگ می شود و برای تمدید همین ایمیل باید سالانه 60 دلار بپردازید.

انواع خدمات سایت گوددی GoDaddy

خدمات سایت سایت گوددی GoDaddy به 6 قسمت کلی تقسیم می شوند که هر یک از این قیمت بسیار مناسبی برای خرید و استفاده دارند این خدمات شامل ارائه دامنه، هاست و سرور، ارسال ایمیل، بازاریابی و طراحی وب سایت، تامین امنیت وب سایت و طراحی صفحات ورد پرس می باشد.
یکی از قوی ترین میزبانان وب سایت ها با بالاترین نرخ خرید هاست و سرور در میان شرکت های hosting متعلق به سایت گوددی می باشد همچنین شما می توانید در این سایت ایمیل های خود را مدیریت کرده و با اکانت مایکروسافت 365 و خدمات این نرم افزار ارتباط برقرار کنید. علاوه بر این می توانید برای کارمندان و کارکنان خود 400 نام مستعار ایجاد کنید. 
برای ایجاد وب سایت فروشگاهی خود و بهینه کردن آن می توانید از ابزارهای ارائه شده استفاده کنید. همچنین بررسی وضعیت شبکه های اجتماعی خود مانند اینستاگرام و نتایج جستجو درگوگل از پنل مدیریت سایت گوددی امکان پذیر می باشد.
در سایت گوددی علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان با استفاده از سیستم رمزگزاری SSL می توانید سایتی با امنیت بالا را طراحی و پیاده سازی کرده و امنیت اطلاعات کاربران را تامین نمایید. در واقع با این رمز گذاری، انتقال داده های وب سایت به صورت کدهای امنیتی انجام می شود. این سیستم امنیتی به صورت HTTPS نشان داده می شود. همچنین قسمت امنیتی گوددی تهدیدها و حمله به سایت را بررسی کرده و با یک اسکن ساده این مشکل را برطرف می کند. 

 

پرداخت هزینه در سایت گوددی GoDaddy 

برای خرید دامنه و استفاده از خدمات سایت گوددی GoDaddy باید یک حساب کاربری در این سایت ایجاد کنید.برای اینکار بهتر است به منظور عدم ایحاد مشکل در مراحل ثبت نام بهتر است از یک IP خارج از ایران استفاده نمایید.همچنین برای پرداخت هزینه در سایت گوددی GoDaddy باید از ویزا کارت یا مستر کارت در اختیار داشته باشی که به دلیل وجود تحریم ها در کشور و عدم دسترسی، این امکان فراهم نیست. 

 

گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های بین المللی این امکان را برای پرداخت در کوتاهترین زمان برای شما میسر می سازد.