پرداخت هگزونت | خرید دامنه و شارژ اکانت Hexonet

یکی از وب سایت های معتبر، جدید و قدرتمند اروپایی برای ریسلر و ثبت دامنه، هگزونت Hexonet می باشد. رجیسترار معتبر هگزونت متعلق به کشور آلمان بوده و با کسب مجوز ICANN در سال 2005 فعالیت خود را آغاز کرده است و امروز با 2 میلیون دامنه در دنیا مدیریت می کند. این کشور هیچ محدودیتی برای کاربران ایرانی نداشته و به وسیله نمایندگی دامین هاستفا، امکان ثبت دامنه را برای کاربران فراهم کرده است. پرداخت هزینه دامین و شارژ اکانت هگزونت Hexonet نیازمند دسترسی به حساب پی پال، مستر کارت و درگاه های بین المللی می باشد که به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی فردی، گروه مالی صرافی ستین در کمترین زمان با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی در پرداخت هزینه و شارژ اکانت هگزونت شما را همراهی خواهد کرد. 

مزایای هگزونت Hexonet
از جمله مزایای سایت هگزونت Hexonet ارائه ماژول های حرفه ای آماده و قابل نصب می باشد که می توانید به راحتی آن ها را دانلود و نصب کنید. همچنین ماژول هگزونت hexonet به صورت پیشفرض در whmcs نصب شده است.


انواع خدمات هگزونت Hexonet
هگزونت Hexonet به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهندگان دامنه در دنیا دارای امکانات و خدمات گسترده ای از قبیل ثبت طیف وسیعی از پسوندها حتی کمیاب، خرید دامین های ویژه و پرمیوم، امکان بک اوردر دامنه های از پیش ثبت شده، خرید گواهی SSL، امکان پیش خرید پسوندهای جدید و مخفی کردن اطلاعات می باشد. همچنین سایت هگزونت دسترسی برای تغییر DNS و کاربر، ارسال مجدد لینک تایید کاربر و انتقال، ایجاد بی نهایت نمایندگی و مشتری، قفل و بازکردن قفل انتقال، برنامه نویسی وب با اتصال به درگاه آنلاین و  انتقال دامین به صورت دسته جمعی Transfer to Us را برای شما فراهم می کند. علاوه بر این شما می توانید با توجه به تنوع محصولات و امکانات، قیمت های متنوعی برای مشتریان خود تنظیم کنید.

هاستفا چیست ؟
هاستفا به عنوان نمایندگی ویژه و پلاتینیوم این رجیسترار، امکان خرید دامنه به صورت آنلاین با مقایسه قیمت های رقابتی را برای شما به ارمغان می آورد. در واقع هاستفا با بالاترین سطح نمایندگی و بیش از 10 سال تجربه و اعتبار و با پشتیبانی از زبان فارسی، خیال شما را بابت حفظ و نگهداری دامین هایتان را راحت می کند.


بک اوردر (Backorder) چیست ؟
به طور معمول دامین های زیادی توسط صاحبان قبلی خود آزاد شده و بدون استفاده رها می شوند که در بین آنها دامین های معتبر و با ارزشی وجود دارند که برخی از شرکت ها و افراد حرفه ای برای ثبت، منتظر آزاد شدن آنها هستند. بک اوردر (Backorder) در هنگام انقضا دامین و آزاد شدن آن پس از یک دوره ی حدودا 2 ماهه با استفاده از روش های مختلف و حرفه ای به ثبت دامین برای شما می پردازد و در صورت ثبت موفق این هزینه از حساب شما کسر می شود.

روند و شرایط انتقال دامین
انتقال دامین به عوامل زیادی از جمله نمایندگی دامنه مبدا و مقصد بستگی دارد که برای اینکار نیاز به ارسال یک ایمیل از طرف رجیسترار جدید برای صاحب دامین می باشد که پس از تایید آن درخواست انتقال انجام می شود. در ایمیلی که به صاحب دامنه از طرف رجیسترار قدیمی فرستاده می شود لینک ریسلو برای تایید یا رد انتقال وجود دارد که با تایید کاربر دامین به نمایندگی جدید منتقل می شود. برای ترنسفر یا انتقال دامین باید علاوه بر داشتن کد ترنسفر دامین، چک کنید که دامین قفل نباشد. همچنین نباید بیش از 60 روز از تاریخ ثبت یا ترنسفر قبلی نگذشته باشد. امکان انتقال دامین بدون تمدید وجود ندارد و شما باید هزینه یک سال را بپردازید.

نحوه خرید و پرداخت هزینه در هگزونت Hexonet 
برای خرید و ثبت دامنه در سایت هگزونت Hexonet باید یک پنل نمایندگی با شارژ 5 دلار ایجاد کنید که این مبلغ در پنل شما قابل استفاده خواهد بود. پس از ساخت پنل می توانید با دیدن قیمت و تعرفه ها، نسبت به خرید اقدام کنید. در صورت شارژ 150 دلاری پنل، سایت هگزونت برای ثبت، تمدید و انتقال دامنه بصورت خودکار از این شارژ کسر خواهد کرد. همچنین می توانید از طریق API و اتصال به سرورهای رجیسترار فرم ثبت نام را پر کنید. همچنین رمز عبور به صورت مستقیم و امن برای رجیسترار ارسال شده و ذخیره نمی شود. 
دقت کنید پس از ثبت نام در پنل امکان حذف، برگشت یا انتقال شارژ وجود ندارد. اگر قصد استفاده از پنل را ندارید میتوانید آن را بدون استفاده رها کنید.

پرداخت هزینه دامین و شارژ اکانت هگزونت Hexonet در این سایت تنها بوسیله پی پال و و کارت های اعتباری ممکن می باشد که به دلیل وجود تحریم ها در کشور و عدم دسترسی، این امکان فراهم نیست. اما نگران نباشید گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های بین المللی این امکان را برای پرداخت در کوتاهترین زمان برای شما میسر می سازد.