پرداخت فاکتور هتزنر | خرید سرور از سایت Hetzner

سایت هتزنر Hetzner Online GmbH از معتبرترین دیتا سنترهای معروف و معتبر آلمانی است که به عنوان اپراتور، داده های خود را از دو مرکز اصلی فالکنشتاین و نورنبرگ مدیریت می کند. این میزبان وب حرفه ای در سال 1997 توسط مارتین هتزنر فعالیت خود را تحت عنوان hetzner Online Service آغاز کرده و هم اکنون با 200 کارمند و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت بالا و ایجاد زیرساخت لازم برای وب سایت ها به فعالیت خود ادامه می دهد. این شرکت محبوبیت خود را مدیون پشتیبانی حرفه ای، قیمت مناسب، خدمات منعطف و فناوری پیشرفته و پایدار می باشد که کاربران زیادی را در سراسر دنیا بخود اختصاص داده است. شما برای خرید و پرداخت هزینه سایت هتزنر Hetzner به پی پال، مستر کارت و درگاه های بین المللی نیاز دارید که به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی ، گروه مالی صرافی ستین در کمترین زمان با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی با پرداخت هزینه امکان دسترسی به خدمت این سایت را برای شما فراهم می کند.

مزایای سایت هتزنر Hetzner
با خرید و ثبت دامنه در سایت هتزنر Hetzner می توانید از مزایای بینظیر آن بهره مند شوید. برخی از این مزایا این سایت عبارتند از:

• پنل مدیریتی کامل 
• سرعت فوق العاده
• پشتیبانی 24 ساعته
• امنیت بالا
• راحتی در استفاده
• امکان نصب دیتاسنتر با عکس Image
• قیمت مناسب و هزینه پایین برای ارائه خدمات
• موقعیت جغرافیایی مناسب سرورها
• استفاده از منابع سبز و تجدیدپذیر برای تامین انرژی سرورها
• مجهز به سیستم نجات شبکه ای و ارائه گزارش کامل ترافیک برای دیتاسنتر 
• تحویل سرور اختصاصی در کمتر از 6 ساعت با مهلت تست یک هفته ای ( بدون سخت افزار)
• تهیه سرورهای ابری (کلود Cloud) به صورت ساعتی و ماهانه بدون هزینه راه اندازی اولیه و با تحویل فوری

دقت کنید برخلاف سرورهای ابری برای تهیه سرورهای اختصاصی باید هزینه راه اندازی را پرداخت کنید اما برای تغییر سخت افزار سرورهای ابری می توانید از داخل پنل اقدام و فقط هزینه ارتقا را می پردازید.

انواع خدمات سایت هتزنر Hetzner
سایت هتزنر Hetzner  دارای خدمات ویژه در زمینه های مختلف می باشد که کاربران می توانند به صورت حرفه ای و بدون مشکل از آن استفاده کنند. از جمله این خدمات می توان به خرید وثبت دامنه، ثبت گواهینامه SSL و ثبت ربات اشاره کرد. هر یک از این خدمات امکان خاصی در اختیار شما قرار می دهد برای مثال با خرید و ثبت ربات می توانید دامین های معروف و معتبر را با هزینه ای مناسب بخود اختصاص دهید. گواهینامه SSL نیز برای اعتبار و مدیریت برنامه های تجاری و حفظ اطلاعات محرمانه شما، لازم و ضروری است. 

خرید از سایت هتزنر Hetzner
برای خرید از سایت هتزنر Hetzner باید وارد حساب کاربری خود شده و یک پروژه جدید ایجاد کرده و حساب خود را تایید کنید. پس از ارسال مدارک شناسایی خود از جمله کارت ملی، گواهینامه و ... را برای سایت، نوع محصولات و خدمات مورد نظر خود را انتخاب و ثبت نمایید. در واقع می توانید از کنترل پنل سایت به نام KonsoleH خرید خود را انجام داده یا محصول دیگری را انتخاب کنید. همچنین KonsoleH با در اختیار قرار دادن ویژگی‌ WebFTP برای شما، امکان آپلود وب سایتی که از قبل طراحی کرده اید را برای شما میسر می سازد. همچنین می توانید این کار را از طریق سیستم FTP مبتنی بر مرورگر نیست را انجام دهید.

پرداخت هزینه سرور در سایت هتزنر Hetzner 
برای پرداخت هزینه سرور در سایت هتزنر Hetzner باید ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کنید که در ابتدا برای شما سه گزینه ابر cloud، ربات و کنسول نمایش داده می شود که باید با توجه به نوع خدماتی که می خواهید باید یک گزینه را انتخاب کنید. در مرحله بعد باید اطلاعات لازم و یک ایمیل معتبر و قابل دسترس را برای فعالسازی وارد کنید. در واقع برای ایجاد یک حساب کاربری باید نام، سازمان و شماره VAT را در کنار آدرس و شماره تلفن خود وارد کنید زیرا هر یک ازین اطلاعات در میزبانی سایت به درد شما خواهند خورد. در وارد کردن فرمت شماره تلفن یا پسورد دقت بیشتری کنید. پس از تکمیل اطلاعات وارد مرحله پرداخت خواهید شد که تنها از طریق پی پال، کردیت کارت، سپا و درگاه های بین المللی می توانید این کار را انجام دهید.

 

به دلیل وجود تحریم ها در کشور و عدم دسترسی به روش های گفته شده، گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های بین المللی این امکان را برای شما در کوتاهترین زمان میسر می سازد.