پرداخت هزینه شارژ اکانت دیجیتال اوشن | Digial Ocean

 دیجیتال اوشن Digitalocean از وب سایت های معتبر امریکایی ارائه دهنده هاستینگ ابری، دیتا سنتر، سرور و پلتفرم اپلیکیشن می باشد. این کمپانی در سال 2011 توسط بن ارتسکی در نیویورک با مرکزیت داده در جهان، فعالیت خود را آغاز کرد و در سال 2018 به عنوان سومین شرکت بزرگ ارائه هاست و سرور در دنیا شناخته شد. دیجیتال اوشن با دست یافتن به این مهم نام خود را در کنار شرکت های هتزنر Hetzner، گوددی GoDaddy ، نیم چیپ NameCheap و ... قرار داد. دیجیتال اوشن به شما این امکان را می دهد که یک هاست ابری کوچک، متوسط یا بزرگ داشته و یا حتی آن را خاموش کنید. از آنجا که این سایت به ازای هر ساعت استفاده از هاست هزینه دریافت می کند می توانید با گرفتن بک آپ، هاست را متوقف و هزینه کمتری را پرداخت کنید. شما برای پرداخت در سایت دیجیتال اوشن Digitalocean به پی پال، مستر کارت و درگاه های بین المللی نیاز دارید که به دلیل وجود تحریم ها و عدم دسترسی، گروه مالی صرافی ستین در کمترین زمان با دسترسی به درگاه های معتبر بین المللی با پرداخت هزینه امکان دسترسی به خدمت این سایت را برای شما فراهم می کند.

مزایای دیجیتال اوشن Digitalocean 

با وجود وب سایت های بزرگ ارائه دهنده سرویس های ابری، مزیت و دلایل بسیاری برای انتخاب دیجیتال اوشن Digital Ocean وجود دارد که می توان آن را در موارد زیر خلاصه کرد:
• راه اندازی آسان
• عملکرد فوق العاده
• رابط کاربری زیبا، آسان و کاربردی 
• انعطاف پذیری سرورها
• در دسترس بودن
• پشتیبانی و پاسخگویی فعال و مناسب
• مورد اعتماد توسعه دهندگان وب
• دیتاسنتر و ذخیره ساری در مکانی امن
• آموزش های حرفه ای

در واقع دیجیتال اوشن اولین ارائه دهنده ماشین های مجازی SSD است که باعث می شود سرعت و عملکرد بالایی داشته باشید. همچنین این وب سایت با API های ساده و مینیمال به فکر راحتی کابران بوده تا در استفاده از خدمات دچار سردرگمی نشوند. علاوه بر این با ایجاد SDKS امکان برنامه نویسی به زبان دلخواه را برای افراد فراهم کرده است. 
شرکت دیجیتال اوشن دارای 12 دیتاسنتر اصلی در شهرهای نیویورک، سن فرانسیسکو، تورنتو ، لندن و ... می باشد که برای جلوگیری از بین اطلاعات، آنها را در سخت افزاری جدا از دراپلت ذخیره و با گرفتن چندین نسخه پشتیبان یا همان بک آپ آن را در مکانی امن نگهداری می کند.

 

 انواع خدمات دیجیتال اوشن Digitalocean 

سایت دیجیتال اوشن با خدمات انعطاف پذیر و قابلیت فراوان، توجه بسیاری از برنامه نویسان، شرکت ها، توسعه دهندگان وب و بیزنس ها را بخود جلب کرده است. این خدمات شامل ایجاد سرویس های مختلف از جمله سرویس هاستینگ ابری برای ویندوز و لینوکس، هاستینگ استریم ویدیو، VPN، ساخت و توسعه بازی و اپلیکیشن‌، ایجاد فضای ابری اختصاصی، سرویس توسعه SaaS، توسعه وب سایت فروشگاهی آنلاین، پشتیبانی استارتاپ می باشد.

پرداخت هزینه سایت دیجیتال اوشن Digitalocean

 برای خرید و پرداخت هزینه هاستینگ و دیگر خدمات در سایت دیجیتال اوشن Digitalocean باید حساب کاربری ایجاد کنید. با اینکه هزینه خدمات در این سایت بسیار ارزان می باشد اما باید بخاطر داشته باشید که برای خرید هر سرویس با توجه نوع سرویس و دوره آن هزینه ای را به صورت جداگانه پرداخت کنید. برای پرداخت هزینه هر یک از خدمات این وب سایت می توانید از طریق کارت های اعتباری ارزی پی پال و کردیت کارت و ... اقدام کنید. اما به دلیل وجود تحریم ها در کشور و عدم دسترسی به کارت های مالی ارزی، این امر امکان پذیر نمی باشد. گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های بین المللی این امکان را برای شما در کوتاهترین زمان با کمترین کارمزد میسر می سازد.