پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس خارجی،همایش و نمایشگاه بین المللی

شرکت در کنفرانس خارجی، همایش و نمایشگاه بین المللی یک فرصت برای ارتباط با دیگران، یادگیری، تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهای علمی، هنری، فرهنگی و غیره است. شرکت در این رویداد ها ممکن است باعث پیدا کردن یک رویداد مناسب برای حوزه تخصصی خود از طریق سایت های معتبر و مراجعه به تقویم نمایشگاه ها و همایش ها، ثبت نام در رویداد و پذیرش شرایط و قوانین آن، ارسال چکیده مقاله یا پروژه خود به صورت آنلاین و دریافت پذیرش یا رد آن شود. هزینه شرکت در کنفرانس خارجی، همایش و نمایشگاه بین المللی به نوع و سطح رویداد، نحوه پذیرش مقاله، مدت زمان حضور و خدمات ارائه شده آن بستگی دارد.

برای پرداخت این هزینه باید به صورت آنلاین به کارت های اعتباری مثل مسترکارت و ویزا یا حساب پی پال دسترسی داشته باشید. به دلیل تحریم ها علیه ایران، گروه مالی صرافی ستین با دستیابی به درگاه های بین المللی پرداخت شما به صورت امن و سریع نهایی کرده تا بتوانید با خیال راحت در این محافل شرکت کنید.

 

سوالات متداول:

چگونه می توانم به صورت آنلاین در کنفرانس های خارجی و ... شرکت کنم ؟

برای شرکت آنلاین در این رویداد ها، باید ابتدا در سایت برگزار کننده یا معرفی کننده ثبت نام کنید و هزینه شرکت را پرداخت کنید. سپس لینک دسترسی را از طریق ایمیل یا پیامک دریافت خواهید کرد. با کلیک بر روی لینک، می توانید به رویداد متصل شوید و از طریق وبکم، میکروفون و چت با دیگر شرکت کنندگان تعامل داشته باشید. 

چه ملزوماتی برای شرکت در کنفرانس های نیاز است ؟

برای شرکت آنلاین در رویداد، نیاز به دستگاه هایی مثل کامپیوتر، تبلت یا موبایل و اینترنت پرسرعت دارید. همچنین بسته به نوع سامانه برگزار کننده، ممکن است نیاز به نصب برخی نرم افزارها یا افزونه ها داشته باشید. پس از وصل شدن به رویداد، باید صدا و تصویر خود را تنظیم کنید و از قابلیت های مختلف سامانه مثل اشتراک صفحه نمایش، وایت برد، نظرسنجی و ضبط رویداد استفاده کنید.

چگونه می توانید فایل های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید ؟

برای به اشتراک گذاری فایل های خود با دیگران، می توانید اگر سامانه برگزار کننده رویداد امکان آپلود فایل را داشته باشد، می توانید فایل های خود را در حین اجرا آپلود و با دیگر شرکت کنندگان به اشتراک بگذارید. اگر سامانه برگزار کننده رویداد امکان اشتراک صفحه نمایش را داشته باشد، می توانید فایل های خود را در صفحه خود باز کنید و با استفاده از این قابلیت، آن ها را با دیگران نمایش دهید. همچنین اگر سامانه برگزار کننده رویداد امکان چت متنی یا صوتی را داشته باشد، می توانید لینک فایل های خود را که در سرویس های آنلاین مثل دراپ باکس، گوگل درایو و غیره آپلود کرده اید، در چت بفرستید و با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

چگونه می توانم در یک نمایشگاه بین المللی شرکت کنم ؟

برای شرکت در یک نمایشگاه بین المللی، ابتدا باید یک نمایشگاه مناسب با رشته، هدف و بازار خود را انتخاب کنید. سپس در سایت نمایشگاه ثبت نام کرده و پس از تکمیل آن، هزینه ثبت نام را به حساب برگزار کننده واریز کنید. در گام بعدی باید یک غرفه یا استند مناسب با فضای، بودجه و نوع محصولات خود را انتخاب کنید و با استفاده از یک شرکت حمل و نقل و ترخیص کالا محصولات، تجهیزات و لوازم خود را به کشور مقصد حمل کنید. در انتها در روز های نمایشگاه حضور داشته باشید و با بازدیدکنندگان، خریداران، فروشندگان، تامین کنندگان یا همکاران بالقوه خود ارتباط برقرار کنید.

شرکت در کنفرانس خارجی،همایش و نمایشگاه بین المللی چه فوایدی دارد ؟

شرکت در کنفرانس خارجی، همایش و نمایشگاه بین المللی می تواند فواید زیادی از جمله ارتباط با دیگران، امکان یادگیری بهتر و تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردها را برای فرد داشته باشد.

کنفرانس های خارجی، همایش ها و نمایشگاه های بین المللی چه خدماتی را ارائه می دهند ؟

شرکت در هر یک از کنفرانس خارجی، همایش و نمایشگاه بین المللی می تواند شامل ارائه خدماتی باشد. به طور مثال در برگزاری نمایشگاه شما می توانید محصولات، خدمات، نوآوری ها یا ایده های خود را در یک غرفه یا استند به نمایش بگذارید و با بازدیدکنندگان، خریداران، فروشندگان، تامین کنندگان یا همکاران بالقوه خود ارتباط برقرار کنید. شما می توانید از خدمات طراحی و ساخت غرفه، تبلیغات محیطی، حمل و نقل و ترخیص کالا، پذیرایی و ترجمه استفاده کنید. 
و یا در برگزاری همایش یا کنفرانس ها شما می توانید در یک جلسه علمی، فرهنگی، اجتماعی یا تخصصی شرکت کنید و از آخرین دستاوردهای رشته خود مطلع شده و دانش و مهارت خود را افزایش دهید. شما می توانید از سخنرانی ها، پوستر ها، کارگاه ها، پنل ها و بحث های گروهی به عنوان منابع یادگیری استفاده کنید. شما می توانید از خدمات ثبت نام، رزرو هتل، بلیط هواپیما، تور شهری، روادید و ترجمه استفاده کنید.

چگونه هزینه شرکت در کنفرانس خارجی، همایش و نمایشگاه بین المللی پرداخت کنم ؟

برای پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس خارجی، همایش و نمایشگاه بین المللی، باید ابتدا روش پرداخت مجری یا برگزار کننده این رویداد ها را بدانید. اما بطور کل باید از طریق کارت های اعتباری بین المللی، پی پال و ... این هزینه را پرداخت کنید. برای اینکار گروه ستین به جای شما هزینه رویداد را با استفاه از روش های ذکر شده پرداخت می کند. این روش برای افراد داخل ایران که به کارت اعتباری یا حساب پی پال دسترسی ندارند بسیار مناسب است.

 

گروه مالی صرافی ستین در ساعات کاری به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما مشتریان عزیز در خصوص پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس خارجی،همایش و نمایشگاه بین المللی می باشد.