خرید دوره های آموزشی آنلاین از سایت خارجی

دوره های آموزشی خارجی آنلاین دوره هایی هستند که از طریق اینترنت و به زبان های مختلف توسط مدرسان و دانشگاه های معتبر جهان ارائه می شوند. این دوره ها می توانند در حوزه های عمومی یا تخصصی باشند و برای افزایش دانش و مهارت های فردی یا حرفه ای مناسب هستند. خرید دوره های آموزشی خارجی آنلاین در ایران بستگی به نوع و سایت دوره مورد نظر شما دارد.

برای پرداخت هزینه شما باید از روش های پرداخت ارزی مانند کارت اعتباری خارجی، پی پال، وب مانی و ... استفاده کنید. به دلیل تحریم ها علیه ایران، دسترسی به این روش ها ممکن نیست، گروه مالی صرافی ستین با دسترسی به درگاه های بین المللی، هزینه دوره را به ریال از شما دریافت و دوره مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن خریداری می کند.

 

سوالات متداول:

چطور می توان از سایت های خارجی دوره آموزشی آنلاین را خریداری کرد ؟

برای خرید دوره های آموزشی آنلاین از سایت های خارجی، شما باید به صورت ارزی اقدام کنید که روش های مختلفی از جمله استفاده از کارت های اعتباری خارجی مانند ویزا یا مسترکارت. این روش نیاز به داشتن حساب بانکی خارجی و کارت مربوطه دارد و برای بسیاری از کاربران ایرانی قابل دسترس نیست.
استفاده از سرویس های پرداخت الکترونیک مانند پی پال، وب مانی، پرفکت مانی و .... این روش نیاز به داشتن حساب کاربری در این سرویس ها و تامین موجودی لازم دارد. این سرویس نیز در ایران فعال نیست.
 
سایت های معروف خرید دوره های آموزشی کدامند ؟

سایت های معروف خرید دوره های آموزشی ممکن است بر اساس نوع، موضوع، زبان و کیفیت دوره ها متفاوت باشند. اما سایت های Udemy، edX، Coursera و ... بیشترین بازدید و محبوبیت را در این زمینه دارند.

 دوره های آموزشی آنلاین در چه زمینه هایی وجود دارد ؟

دوره های آموزشی آنلاین در زمینه های بسیار متنوعی از جمله علوم پایه و مهندسی، علوم انسانی و اجتماعی، علوم سلامت و پزشکی، هنر و طراحی، کسب و کار و مدیریت، زبان ها و فرهنگ ها و توسعه شخصی و مهارت های زندگی وجود دارد که می توانید آن را خریداری کرده و در آن شرکت کنید.

فواید شرکت و به پایان رساندن یک دوره آموزشی آنلاین چیست ؟

به پایان رساندن یک دوره آموزشی آنلاین فواید متعددی از جمله افزایش دانش و مهارت در زمینه ای مورد علاقه شما، ارتقاء رزومه و شانس های شغلی خود، دریافت گواهینامه یا مدرک معتبر از سازمان های بین المللی، صرفه جویی در وقت و هزینه نسبت به آموزش حضوری، انعطاف پذیری در زمان و مکان یادگیری و شبکه سازی و ارتباط با افراد با علایق مشابه دارد.

 

 نحوه انتخاب یک دوره آموزشی مناسب چگونه است ؟

برای انتخاب یک دوره آموزشی مناسب باید ابتدا هدف خود را از یادگیری آنلاین مشخص کنید. مثلا می خواهید برای کار، تحصیل، علاقه شخصی یا سرگرمی یاد بگیرید. سپس زمینه ای را که می خواهید در آن دوره بگیرید، انتخاب کنید. مثلا می خواهید زبان، برنامه نویسی، بازاریابی، هنر یا غیره یاد بگیرید. بعد از آن سطح دانش و مهارت خود اعم از مبتدی، متوسط، پیشرفته یا حرفه ای را در آن زمینه ارزیابی کنید. سپس سایت های آموزشی را بر اساس معیارهای مختلف مانند قیمت، کیفیت، اعتبار، نظرات دیگران، تعداد و نوع دوره ها، روش و سبک آموزش، پشتیبانی و ... مقایسه کنید. در نهایت دوره ای را که برای شما مناسب تر است، انتخاب و ثبت نام کنید. همچنین قبل از شروع دوره، با شرایط و الزامات آن آشنا شوید و برای پایبندی به برنامه زمانبندی شده خود اقدام کنید.

تفاوت دوره های آموزشی آنلاین قابل خرید و رایگان در چیست ؟

دوره های آموزشی رایگان و قابل خرید تفاوت هایی با یکدیگر دارند. برخی از این تفاوت ها در این است که دوره های آموزشی رایگان معمولا محتوای کمتر و سطح پایین تری نسبت به دوره های قابل خرید دارند. بنابراین، اگر می خواهید یک دوره جامع و کامل را طی کنید، بهتر است برای آن پول پرداخت کنید.
دوره های آموزشی رایگان معمولا گواهینامه یا مدرک معتبری به شما اعطا نمی کنند. بنابراین، اگر می خواهید یک دوره را برای اثبات سطح دانش و مهارت خود در رزومه یا شغل خود استفاده کنید، بهتر است برای آن پول پرداخت کنید. همچنین دوره های آموزشی رایگان معمولا پشتیبانی و مشاوره کافی را به شما ارائه نمی دهند. بنابراین، اگر می خواهید در طول دوره با استاد یا سایر زبان آموزان در ارتباط باشید و سوالات و مشکلات خود را حل کنید، بهتر است برای آن پول پرداخت کنید.

 

چطور می توانم گواهینامه یک دوره آموزش آنلاین را دریافت کنم ؟

برای دریافت گواهینامه یک دوره آموزش آنلاین، باید ابتدا دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید و در آن ثبت نام کنید. سپس باید محتوای آموزشی را مطالعه کنید و در آزمون ها و پروژه های پایانی شرکت کنید. در صورت موفقیت در ارزیابی، می توانید گواهینامه معتبری را از سایت هایی که دوره های آموزش آنلاین با گواهینامه ارائه می دهند دریافت کنید.

چگونه سفارش خود را در سایت ستین ثبت کنیم ؟

برای اینکار باید ابتدا یک حساب کاربری در سایت ایجاد کنید. سپس در قسمت سفارش آنلاین فرم مربوط را پر کرده و پس از تایید، کافی است معادل ریالی سفارش خود را پرداخت نمایید. سپس تیم ستین با دسترسی به حساب های ارزی پرداخت شما را نهایی کرده و در پروفایل شما قرار می دهد.

 

گروه مالی صرافی ستین در ساعات کاری به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما مشتریان عزیز در خصوص خرید دوره های آموزشی آنلاین از سایت خارجی می باشد.