صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

ارسال حواله به اروپا | حواله یورو به اروپا | قیمت حواله یورو

اتحادیه اروپا یا اتحادیه اروپایی یک اتحادیه اقتصادی-سیاسی است که از 27 کشور اروپایی تشکیل شده‌است. منشا اتحادیه اروپا به جامعه اقتصادی اروپا که در سال 1957 با توافقنامه رم میان 6 کشور اروپایی شکل گرفت و صرفا یک اتحادیه اقتصادی بود بازمی‌گردد. از آن تاریخ با اضافه‌شدن اعضای نو، اتحادیه اروپا بزرگ‌تر شد.
اتحادیه اروپا در سال 1999 واحد پول مشترکی به نام "یورو" را معرفی کرد که تاکنون در 19 کشور جایگزین پول‌های ملی شده‌است. اتحادیه اروپا هم‌اکنون شامل 27 کشور مستقل است که مجموعا ایالت‌های عضو خوانده می‌شوند و عبارت‌اند از:

آلمان، فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، هلند، بلژیک، سوئد، دانمارک، فنلاند، پرتغال، ایرلند، چک، کرواسی، مجارستان، لهستان، بلغارستان، یونان، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، استونی، لیتوانی، لتونی، لوکزامبورگ، قبرس و مالت

ایرانیان زیادی در سال های اخیر به کشورهای اروپا مهاجرت کرده اند از این رو مبادلات مالی بین ایران و اروپا افزایش چشم گیری داشته و با توجه به تحریم های بین المللی امکان ارسال پول برای ایرانیان داخل کشور میسر نمی باشد به همین خاطر کلیه مبادلات از طریق شبکه های صرافی به خارج کشور انجام می شود. گروه مالی صرافی ستین با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های بین المللی آماده ارائه کلیه خدمات ارسال و دریافت حواله پول به اتحادیه اروپابه هم وطنان عزیز می باشد.

 

پرسش های متداول :

به چه حساب هایی میتوان یورو حواله کرد ؟

گروه مالی صرافی ستین می تواند به تمامی حساب های شخصی, شرکتی, دانشگاه,مدرسه و خوابگاه پول حواله کند و محدودیت وجود ندارد .

به چه روش هایی پول حواله می شود ؟

در اکثر مواقع به کشورهای اروپا حواله به روش سپا ارسال میشود و در بعضی از مواقع امکان ارسال حواله به روش تی تی TT نیز امکان پذیر میباشد اما روش سپا بسیار سریع تر به نسبت حواله تی تی یا سویفت می باشد و ضمن اینکه کارمزدی از مبلغ حواله کسر نخواهد شد و عینا همان مبلغ به حساب مقصد واریز می شود.

مدت زمان ارسال حواله به اروپا چقدر است ؟

ارسال حواله به اروپا بین الی روز کاری با توجه به حجم کاری متغیر می باشد اما در اکثر مواقع رسید حواله در کمتر از دو روز کاری برای متقاضی ارسال می شود.

کارمزد حواله به اروپا چقدر است ؟

کارمزد براساس مبلغ حواله متغیر می باشد و برای محاسبه دقیق کافیست در فرم ثبت درخواست مبلغ حواله را وارد کنید تا رقم حواله دقیق محاسبه شود .

نرخ یورو چه ساعتی در سایت آپدیت می شود ؟

قیمت حواله یورو همه روزه حدود ساعت 12:00 ظهر در سایت آپدیت می شود و تا ساعت 17:00 نرخ ها به صورت آنلاین بروز رسانی میشود و در صورتی که ثبت درخواست خارج از ساعت های فوق اعلام شود قیمت آپدیت نیست و با نرخ فردایی محاسبه نهایی خواهد شد .

چه تفاوتی بین حواله TT سوئیفت با سپا وجود دارد ؟

در روش سپا پول از داخل اتحادیه اروپا به حساب مقصد واریز میشود و در اصل سپا یک سیستم پرداخت یکبارچه مخصوص کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد اما در روش سوئیفت یا TT پول از کشورهای خارج از اتحادیه به کشور مقصد بر روی شبکه سوئیفت حواله می شود. 

آیا امکان ثبت رفرنس آیدی برای حواله های دانشگاه هست ؟

بله در صورت درخواست امکان ثبت رفرنس آیدی یا شماره دانشجویی برای حواله های مقصد دانشگاه یا مدرسه و خوابگاه وجود دارد و با توجه به حجم تراکنش های بالای دانشگاه پیشنهاد می کنیم این کار انجام شود تا واحد حسابداری بتوانند سریع تر تراکنش را پیدا کنند البته توجه داشته باشید امکان درج اسم در توضیح حواله نیست و فقط می توان رفرنس قرار داد .

چطور می توان در صرافی ستین ثبت سفارش کرد ؟

 ثبت در خواست در صرافی ستین به صورت آنلاین می باشد و کافیست پس از ثبت نام فرم ارسال حواله یورو به اروپا را تکمیل و ثبت نمایید . توجه داشته باشید با توجه اینکه سقف پرداخت آنلاین ار هر کارت 50 میلیون می باشد اگر مبلغ فاکتور حواله به عنوان مثال 100 میلیون است می بایستی در ابتدا کیف پول اکانت خود را از دو کارت مختلف شارژ نمایید و سپس فاکتور حواله را از کیف پول پرداخت کنید و در صورتی که میخواهید به روش غیر آنلاین پرداخت کنید کافیست در صفحه رسیدگی سفارش برای کارشناس پیام بگذارید و درخواست اطلاعات شماره شبا کنید تا بتوانید به روش ساتنا پول را حواله کنید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره دارید می توانید در ساعات کاری با گروه مالی صرافی ستین تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما بتوانند به شما پاسخ دهند.