صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

حواله نقدی کانادا | تحویل دلار دستی در تورنتو و ونکوور

حواله نقدی به انتقال پول از طریق سندی گفته می شود که دریافت کننده می تواند به صورت کش یا همان نقد دریافت کند. برای انتقال حواله نقدی، معمولا نیاز به شماره حساب و نام دقیق گیرنده دارید. حواله نقدی مزایایی مانند امنیت، سرعت و سهولت دارد. هر کشور شامل شهرها و ایالت های مختلفی است و امکان تحویل ارز نقدی در انجا در صرافی های تحت پوشش ما فراهم می باشد. مثلا در کانادا شهرهای بزرگ و مهم تورنتو ونکوور امکان دریافت ارز نقدی و تبدیل پول در شعب صرافی های تحت پوشش ما وجود دارد.

انتقال از طریق گروه مالی صرافی ستین ایران امن‌ ترین و سریع‌ ترین روش برای ارسال حواله نقدی به کانادا می باشد. برای این کار شما باید مبلغ مورد نظرتان را به حساب صرافی واریز کنید و سپس در صرافی ما در کانادا به صورت کش تحویل بگیرید.

امکان تحویل نقدی حواله در کدام شهرهای کانادا وجود دارد ؟

امکان تحویل نقدی حواله در شهرهای بزرگ کانادا که دارای صرافی‌های ایرانی تحت پوشش ما هستند وجود دارد. بطور مثال تورنتو گه پایتخت اقتصادی کانادا و بزرگترین شهر آن است شما می توانید با مراجعه به صرافی‌ مورد نظر ما پول را به‌صورت نقدی تحویل بگیرید.

همچنین ونکوور که به عنوان سومین شهر بزرگ کانادا و یکی از مهم‌ ترین بنادر آن است نیز امکان تحویل پول به‌صورت نقدی برای شما وجود دارد. 

چگونه درخواست خود را ثبت کنیم ؟

برای اینکار کافی ست به سایت مراجعه کرده و پس از پر کردن فرم مربوط و ثبت کنید. همچنین الزامی است که تصویر کارت اقامت یا پاسپورت فرد تحویل گیرنده در کشور مقصد برای احراز هویت به فرم درخواست پیوست شود. سپس پس از تسویه حساب و ثبت درخواست، آدرس صرافی برای مشتری ارسال می شود تا حضوری مراجعه و وجه نقد مورد نظر را دریافت کند.

تسویه ارز در داخل ایران چگونه است ؟

تسویه داخل ایران به صورت ریالی می باشد و در صورتی که قصد تهاتر ارز را دارید با پرداخت کارمزد ۱ در صد به ازای کل وجه امکان دریافت وجه نقد در کشور مورد نظر است.

شرایط تهاتر ارز چگونه است ؟

تهاتر ارز به یک نوع معامله مالی گفته می‌شود که در آن دو طرف قرارداد، مقدار مشخصی از دو ارز مختلف را در یک زمان با یکدیگر مبادله می‌کنند و در زمان مقرری، مبلغ مبادله شده را به یکدیگر برمی‌گردانند. تهاتر با پرداخت کارمزد 1 در صد امکان تهاتر ارز از مبدا ایران به کشور مقصد وجود دارد.

شرایط ثبت درخواست حواله نقدی چیست ؟

ارائه کارت اقامت یا پاسپورت گیرنده وجه در کشور مقصد برای دریافت وجه الزامی است.

آیا محدودیتی برای تحویل ارز وجود دارد ؟

محدودیت در تحویل ارز نقدی نداریم و به هر میزان امکان دریافت در کشور مورد نظر وجود دارد.

گروه مالی صرافی ستین خدمتگزار شما مشتریان محترم بوده و در ساعات کاری مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص ارسال حواله نقدی به کانادا می باشد .