صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

ارسال پول به کانادا | نرخ و انتقال حواله دلار به کانادا

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده‌است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده‌است. کانادا با مساحت 9,98 میلیون کیلومتر مربع، 2 کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و 4 کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، بلندترین مرز زمینی در جهان است.

ایرانیان زیادی در سال به کشور کانادا برای تحصیل و زندگی مهاجرت میکنند از این رو حجم مبادلات ارزی بین ایران و کانادا افزایش چشم گیری داشته است و با توجه به تحریم های بین المللی در ایران امکان ارسال حواله پول از طریق شبکه بانکی میسر نمیباشد از این رو برای انتقال پول به کانادا فقط میتوان از طریق شبکه صرافی اقدام کرد .

گروه مالی صرافی ستین با سال ها فعالیت در حوزه پرداخت های ارزی و ایجاد یک بستری امن و سریع به صورت آنلاین آماده ارائه کلیه خدمات انتقال پول به کانادا به هم وطنان عزیز می باشد.

 

پرسش های متداول: 

به چه بانک ها و حساب هایی در کانادا میتوان پول حواله کرد ؟

در حال حاضر گروه صرافی ستین میتواند به هر بانکی در کانادا و کلیه حساب های شخصی,شرکتی و دانشگاه پول حواله کند که در زیر به معرفی برخی از بانک های کانادا می پردازیم .

ارسال حواله به بانک تی دی TD Canada Trust :

تی دی یکی از بانک های خوب و مطرح کشور کانادا می باشد که در سال 2000 تاسیس شده است بسیاری از ایرانیان داخل این بانک اقدام به افتتاح حساب کرده اند. این بانک ارتباط خوبی با ایرانیان دارد و نسبت به بانک های دیگر از قبیل رویال بانک حساسیت بسیار کمتری دارد .

ارسال حواله به بانک اسکوشیا Scotia :

اسکوشیابانک شرکت خدمات مالی و بانکداری کانادایی است، که با دارایی 754 میلیارد دلار به‌عنوان سومین بانک بزرگ در کشور کانادا بر پایه مجموع دارایی‌ها و میزان ارزش بازار سرمایه، شناخته می‌شود.
اسکوشیابانک در سال 1832 راه‌اندازی شد و در حال حاضر دارای بیش از 19 میلیون مشتری در 55 کشور جهان با تمرکز بر کشورهای آمریکای لاتین، اروپا و هند می‌باشد.

 دفتر مرکزی این شرکت در شهر هلیفکس، نووا اسکوشیا قرار دارد و سهام آن در بازار بورس نیویورک و بازار بورس تورنتو معامله می‌شود. اسکوشیابانک در سال 2012 در فهرست فوربز جهانی 2000 در رتبه 92 از بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گرفت.

 

ارسال حواله به بانک مونترآل Bank Of Montreal :

بانک مونترآل (فرانسوی: Banque de Montréal‎) (به انگلیسی: Bank of Montreal) شرکت خدمات مالی و بانکداری کانادایی است، که با در اختیار داشتن شبکه‌ای از 900 شعبه، دارای بیش از 7 میلیون مشتری می‌باشد و به‌عنوان یکی از 5 بانک بزرگ کانادا شناخته می‌شود.

بانک مونترآل در سال 1817 توسط جان ریچاردسون و با مشارکت 8 بازرگان کانادایی، در یک خانه اجاره‌ای مستقر در مونترآل تأسیس شد و در تاریخ 3 نوامبر 1817 به‌عنوان نخستین بانک کشور کانادا فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر قدیمی‌ترین بانک کانادا محسوب می‌شود.

شعبه مرکزی این بانک در شهر مونترآل، استان کبک قرار دارد و شعبه بین‌المللی آن نیز در شیکاگو، ایالات متحده آمریکا مستقر می‌باشد. بخشی از سهام بانک مونترآل در بازارهای بورس تورنتو و بورس نیویورک معامله می‌شود. بانک مونترال در سال 2012 در فهرست فوربز جهانی 2000 در رتبه 150 از بزرگترین شرکت‌های جهان قرار گرفت.

 

ارسال حواله به رویال بانک Royal Bank Canada :

رویال بانک کانادا شرکت خدمات مالی و بانکداری کانادایی است، که بزرگترین موسسه مالی کانادا بر پایه میزان ارزش بازار سرمایه شناخته می‌شود. شمار کارکنان این بانک بیش از 80 هزار نفر است، که به بیش از 18 میلیون مشتری در سراسر جهان خدمات عرضه می‌نمایند.

 

ارسال حواله ارزی به حساب شخصی در کانادا :

اگر قصد انتقال حواله به حساب شخصی در هر بانکی از کانادا را دارید گروه مالی صرافی ستین این کار را طی یک الی سه روز کاری برای شما انجام میدهد . در حال حاضر انتقال حواله های شخصی به دو صورت قابل انجام است : روش اول منشاء داخلی میباشد یعنی پول از داخل کشور کانادا به صورت وایر, چک, کش دپازیت به حساب مورد نظر واریز می شود روش دوم منشاء خارجی می باشد که پول از خارج از کشور کانادا به این کشور سوئیفت میشود که هر دو روش به انتخاب مشتری قابل انجام می باشد.

ارسال حواله ارزی به حساب دانشگاه و مدرسه در کانادا :

اگر قصد انتقال حواله دانشجویی به کانادا را دارید گروه مالی صرافی ستین در سریع ترین زمان این کار را به دو روش منشاء داخلی و خارجی به انتخاب مشتری انجام می دهد. امکان درج رفرنس آیدی برای حواله های دانشجویی در قسمت توضیحات حواله وجود دارد و در صورت درخواست مشتری انجام می شود .

 

ارسال حواله ارزی به حساب شرکتی در کانادا :

اگر قصد انجام حواله تجاری به کانادا دارید گروه مالی صرافی ستین طی یک الی سه روز کاری این کار را برای شما انجام میدهد حواله های شرکتی به دو روش منشاء داخلی ( داخل کانادا ) و منشاء خارجی ( خارج از کانادا ) انجام میدهد .

برای ارسال حواله به کانادا به چه اطلاعاتی نیاز است ؟

برای ارسال حواله نیاز به اطلاعات حساب مقصد می باشد که مهمترین آن شماره حساب, ترانزیت نامبر, کد سوئیفت می باشد.

 

آیا میتوان به کشور کانادا ارز دلار آمریکا نیز حواله کرد ؟

بله در صورتی که مشخصات حساب دلار آمریکا داشته باشید میتوان حواله دلار آمریکا ارسال کرد توجه داشته باشید نمیتوانید به شماره حساب کانادایی ارز آمریکا حواله کنید و حتما میبایستی شماره حساب متعلق به ارز خودش باشد .

نرخ حواله دلار کانادا را چطور می توان در صرافی ستین استعلام گرفت ؟

قیمت همه روزه ساعت 12:00 داخل سایت آپدیت می شود و تا پایان ساعت 17:00 اعتبار دارد.

 

چگونه می توان در صرافی ستین درخواست حواله کانادا ثبت کرد ؟

برای ارسال حواله به کانادا کافیست در سایت صرافی ستین ثبت نام کنید و سپس در فرم ثبت ارسال حواله به کانادا مشخصات حساب مقصد را به همراه مبلغ حواله مورد نظر ثبت نمایید. فرایند درخواست کاملا آنلاین می باشد و پس از انجام کار نیز رسید حواله در ناحیه کاربری ارسال می شود.

میزان کارمزد حواله به کانادا در صرافی ستین چقدر می باشد ؟

کارمزد براساس مبلغ حواله متغیر می باشد و برای مبالغ بالای 10.000 دلار کارمزدی دریافت نمیشود و برای محاسبه دقیق کارمزد برای ارقام پایین می توانید در فرم ثبت ارسال حواله با وارد کردن مبلغ مورد نظر کارمزد را به صورت دقیق محاسبه نمایید.

 

گروه مالی صرافی ستین خدمتگزار شما مشتریان محترم بوده و در ساعات کاری مجموعه آماده پاسخگویی به سوالات شما در خصوص ارسال حواله به کانادا می باشد .