صفحه نخست    حوالات ارزی    ثبت سفارش

دریافت حواله مانی گرام از خارج | MoneyGram

مانی گرام یک روش پرداخت بین المللی است که شما می توانید با آن پول به کشور های دیگر بفرستید یا از آنها دریافت کنید. هزینه ارسال حواله مانی گرام به مبلغ و مقصد بستگی دارد. شما می توانید با شماره رسید حواله مانی گرام را از سایت آن پیگیری کنید. از آنجا که در ایران نمایندگی مانی گرام وجود ندارد و با توجه به تحریم های بین المللی گروه مالی صرافی ستین با داشتن نمایندگی رسمی مانی گرام در چند کشور مختلف آمادگی دارد کلیه درخواست های حواله مانی گرام را در سریع ترین زمان ممکن با کمترین نرخ و کارمزد انجام دهد.

 

سوالات متداول :

نحوه دریافت حواله مانی گرام چگونه است ؟

به طور کلی، نحوه دریافت حواله مانی گرام در ایران همانند سایر کشورها است. یعنی شما باید یک کارت شناسایی معتبر داشته باشید و به یکی از شعبه های مانی گرام در ایران مراجعه کنید و با وارد کردن کد رمز حواله، پول را دریافت کنید. اما مشکل اصلی این است که به دلیل تحریم های مالی علیه ایران، نمایندگی مانی گرام در ایران وجود ندارد. بنابراین، شما نمی توانید به راحتی حواله مانی گرام را در ایران دریافت کنید.
با این حال گروه مالی صرافی ستین خدمات دریافت حواله مانی گرام را برای شما شهروندان عزیز ارائه می دهد. برای استفاده از این خدمات، شما باید ابتدا یک حساب کاربری ایجاد کرده و در فرم مخصوص مشخصات خود و فرستنده را وارد کنید. سپس آنها با فرستنده تماس گرفته و کد رمز حواله را دریافت می کنند. پس از آن، شما می توانید با نشان دادن کارت شناسایی خود و کد رمز حواله، مبلغ خود را دریافت کنید.

استفاده از مانی گرام چه مزایایی دارد ؟

از مزایای استفاده حواله مانی گرام می توان به سرعت و سهولت انجام تراکنش ها، پوشش جغرافیایی وسیع و دسترسی به بیش از 350 هزار نمایندگی در 200 کشور، حفاظت از اطلاعات بانکی و هویت کاربران
قابل ردیابی بودن حواله ها به صورت آنلاین و امکان استفاده از روش های پرداخت مختلف اشاره کرد. 

سقف دریافت حواله مانی گرام در ایران چقدر است ؟

سقف دریافت حواله مانی گرام 250 الی 10.000 دلار آمریکا در هر فقره حواله می باشد. اما بهتر است قبل از درخواست حواله مانی گرام، با شماره های شرکت تماس بگیرید و از سقف و شرایط دریافت آن مطلع شوید.

تفاوت مانی گرام و وسترن یونیون در چیست ؟

 از تفاوت های مهم بین مانی گرام و وسترن یونیون در کارمزد انتقال پول می باشد که به عوامل مختلفی مثل مبلغ، مقصد، نحوه پرداخت و دریافت، نرخ ارز و زمان بستگی دارد. به طور کلی، مانی گرام کارمزد کمتری نسبت به وسترن یونیون در برخی موارد دارد . اما باید توجه داشت که کارمزد های آنلاین معمولا کمتر از کارمزد های حضوری هستند. وسترن یونیون نسبت به مانی گرام شرکت بزرگ و معروف تری با بیش از 500 هزار شعبه در بیش از 200 کشور است. در حالی که مانی گرام حدود 350 هزار شعبه در 200 کشور دارد . این باعث می شود که دسترسی به وسترن یونیون راحت تر باشد.

مدت زمان لازم برای دریافت حواله مانی گرام در ایران چقدر است ؟

مدت زمان لازم برای دریافت حواله مانی گرام به محلی که شما پول را از آنجا دریافت می‌کنید، تفاوت‌ زمانی از یک منطقه به منطقه‌ دیگر، ساعت فعالیت شعبه‌ های مانی گرام، مقدار پول که قصد دریافت آن را دارید بستگی دارد. اما از آنجا که نمایندگی رسمی مانی گرام در ایران وجود ندارد برای دریافت حواله مانی گرام گروه مالی صرافی ستین با کمترین کارمزد و پس از ثبت درخواست در سایت و ارسال حواله، پس از یک الی سه ساعت کاری، حواله شما را به نرخ روز تسویه ریالی می‌کند. 
 

چگونه می توان حواله مانی گرام را پیگیری کرد ؟

پیگیری حواله مانی گرام بستگی به نحوه ارسال و دریافت حواله دارد. برای پیگیری حواله مانی گرام، شما نیاز به شماره رهگیری که به شما داده شده است، دارید. شما می‌توانید با ورود به سایت مانی گرام و وارد کردن شماره رهگیری، وضعیت حواله را ببینید. همچنین می‌توانید با تماس با شعبه مانی گرام در کشور خود یا کشور مقصد، از وضعیت حواله اطلاع پیدا کنید. علاوه بر این می توانید با تماس با پشتیبانی گروه مالی صرافی ستین از وضعیت حواله باخبر شوید.

 چه کشورهایی از مانی گرام پشتیبانی می‌کنند ؟

مانی گرام یکی از سرویس‌ های انتقال پول در سراسر جهان است که در حال حاضر در 197 کشور جهان فعالیت می‌کند.

آیا مانی گرام برای ارسال و دریافت حواله قابل اعتماد است ؟

مانی گرام از روش های مختلفی برای تامین امنیت پول و اطلاعات شما در زمان ارسال به دیگران استفاده می کند. برخی از ویژگی های امنیتی مانی گرام زمان تاسیس و مجوز آن است که هم اکنون یک سیستم انتقال پول مجاز است که میلیون‌ ها نقل و انتقالات پول با استفاده از آن در سراسر دنیا با موفقیت انجام می‌شود. همچنین امکان پیگیری تراکنش‌ ها، برقراری یک ارتباط امن با در نظر گرفتن معیار های تکنیکال و فیزیکال امنیتی که توسط شرکت Entrust تائید شده است، مسئولیت پذیری و تعهد در قبال خدمات می باشد.


 هزینه دریافت حواله مانی گرام چقدر است ؟

برای دریافت حواله مانی گرام، هزینه انتقال وجه بستگی به مبلغ و روش انتقال دارد. برای مثال، برای انتقال هر 1000 دلار آمریکا، شما باید حدود 80 دلار به عنوان هزینه انتقال پرداخت کنید. حداقل مقدار حواله مانی گرام 250 دلار و حداکثر آن 8000 دلار در هر روز است.

کارمزد مانی گرام چقدر است و به چه عواملی بستگی دارد ؟

کارمزد انتقال پول با مانی گرام بستگی به عوامل مختلفی مثل مبلغ، مقصد، نحوه پرداخت و دریافت، نرخ ارز و زمان تحویل دارد. به طور کلی، کارمزد های آنلاین کمتر از کارمزد های حضوری هستند. 

استعلام نرخ حواله مانی گرام چگونه است ؟

نرخ حواله دلار آمریکا همه روزه ساعت 12:00 ظهر در سایت اعلام می شود و تا ساعت 17:00 اعتبار دارد.

 

گروه مالی صرافی ستین در ساعات کاری به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما مشتریان عزیز در خصوص دریافت حواله با مانی گرام می باشد.